Rozhovory

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Vzhledem, že peníze nacpu zpátky do WebDealu, tak Jiříku toho moc nezarobím, možná tak na párek v rohlíku z toho co zbyde. :-D Příjmy mám jinde, přestože WD mi žere nejvíc času ze všeho.

Wedos chtěl tyto bannery, mně se to také nezamlouvá, ale asi věděli proč. :) Zkusím se zeptat na lepší.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
Vzhledem, že peníze nacpu zpátky do WebDealu, tak Jiříku toho moc nezarobím, možná tak na párek v rohlíku z toho co zbyde. :-D

No vidíš! Fórum tě uživí! No, co víc potřebuješ? Jídlo ti to dá! Nepočítam WiFinu... :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Otakar Pěnkava píše:
Vzhledem, že peníze nacpu zpátky do WebDealu, tak Jiříku toho moc nezarobím, možná tak na párek v rohlíku z toho co zbyde. :-D Příjmy mám jinde, přestože WD mi žere nejvíc času ze všeho.


Asi udělám nějaké MFAčko s affilem na WebDeal :-)

Otakar Pěnkava píše:
Wedos chtěl tyto bannery, mně se to také nezamlouvá, ale asi věděli proč. :) Zkusím se zeptat na lepší.


Já ti řeknu proč, ty banery jsou tak hnusný, že si jich prostě všimne každej :-D nic jiného v tom nebude :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
freez má pravdu. Někdy to ošklivé zaujme více než to hezké. Je pravda, že Wedos má některé bannery moc povedené. Některé méně. Je také fakt, že kdyby jim ty bannery nepřinášely užitek, nejspíš by je vyměnili. Pánové nejsou žádní hlupáci, zrovna oni ví moc dobře, jak na to :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se