SEO

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
V affiliate programu KUPčlánek.cz aktuálně řeším, jestli bude zájem i o bannery, nebo jen o textové odkazy, které všichni vkládají do článků, které napíší...

Co by zajímalo vás?

Jde mi o to, jestli bannery pravidelně doplňovat, nebo nechat 2 sady, které v systému jsou a další nedělat...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já bannery používám, když nemám vyprodáno přes AdExpert. Současné bannery stačí. Možná by jsem se přimlouval za nějaký ten statický navíc (nemám rád animované).

Být tebou tak si s bannery moc starostí nedělám. Přidával by jsem jednou za čas třeba nějaký ten tématický (vánoce = reklama pro eshopy na dárky, léto = dovolená) a pak podle růstu systému (máme 500 blogů které mohou propagovat vaše zboží).

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
My máme zkušenost, že se bannery časem okoukají a lidé už na ně mají slepotu. Proto se vyplatí je sem tam doplnit a upozornit na tento fakt své partnery.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já bych řekl, že banery jsou důležitý propagační prvek, hlavně tedy při budování značky, nebo obecného povědomí o projektu, i když na ně lidé moc neklikají, přeci jenom je prostě vnímají a pokud budou vidět baner jedné společnosti na více místech, tak se jednou přijdou taky podívat. Se podívej na Wedos, ten tedy ještě zvolil cestu, že čím hnusnější baner tím lépe, no ale vidět jsou.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Teď jsem koukal, že chybí formát 468x60. Pokud nějaké budeš dělat, tak na tento nezapomeň je poměrně rozšířený.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Bannery určitě dodat do programu také. Jejich hlavní účel je šíření povědomí o značce. Jedno marketingové pravidlo říká, že musíš daný produkt vidět 7x, než se o něj začneš zajímat. Takže Kupčlánek uvidí na 7 webech a pak když si o tom něco přečte, tak mozek si to spojí a řekne si "aháááá to už jsem víděl, to bude dobré, to chci"
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Já osobně preferuji text, je to přirozenější.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se