SEO

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Cca před 14 dni jsem přepisoval úvodní texty na jednom webu kvůli SEO (Byli špatně napsané, málo klíčových slov a většina z nich byla zkopírovaná). Google to zjistil a předělal do týdne ale u Seznamu pořád nic. Tak se chci zeptat jestli nevíte náhodou někdo jak se dá u Seznam.cz nějak zažádat o přepsání popisku odkazu ve vyhledávání? Nebo musím jen čekat a doufat že se to změní? Díky za odpovědi
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Normální věc...nepomáhá často ani pres pridejurl stránku.

To samé mám problém u náhledových obrázku - někde mi systém nevezme náhled a mám tam prázdné okna (jeden web mi takhle běží i na PPC a tam si myslim, že by měli na tohle dbát více).

Dříve šlo přidat náhledový obrázek do Seznam vyhledávače vlastním zápisem v meta - jde to i teď?

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
xmrnv100 píše:
Mělo by pomoci opětovné odeslání přes: http://search.seznam.cz/pridej-stranku?lang=cs

Tam jsem to taky přidával a nic. Tak to asi zkusím znovu.
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Znovu to nezkoušej, budeš mít oplétačky se spamem, a poté i tvoje stránka. Robot si stránky najde sám, jen na ně zkus někde šikovně odkazovat.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Pro Seznam není posiek relevantní. Je to naopak než u Google. Seznam generuje popisek jinak. Tzn., to že máte něco v Meta Description neznamená, že to bude Seznam vypisovat. Naopak bere Meta Description až jako poslední možnost. Často vypisuje text okolo klíčového slova.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se