SEO

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli mi můžete poradit. Mám web, který funguje již od července. Denně jej navštíví 70 – 100 lidí. PR 1, SR 3, ale Alexa ani ň. Nevíte, čím by to mohlo být? Moc děkuju.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Co znamená ani ň ? máš tam N/A a nebo nějaké vysoké číslo?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Wladass píše:
K čemu potřebuješ Alexa rank ?


Víceméně asi k ničemu, ale četl jsem nějaký článek o Alexa ranku a tak jsem si kontroloval své weby a přišlo mi to divné, že ten web nemá nic.

-- 07. 05. 2012 14:50 --

freez píše:
Co znamená ani ň ? máš tam N/A a nebo nějaké vysoké číslo?


Píše mi to "No data".

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No po takové době aby tam bylo úplně no data, to je divné. I když záleží na oboru webu, když tam nezavítá nikdo, kdo má alexa toolbar a nebo podobnou utilitu z které alexa tahá data, nemá z čeho ten web hodnotit, ale za tu dobu je to divné.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A nebylo by lepší zde uvést rovnou o jaký web se jedná? Takhle se těžko hledá příčina čehokoliv.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Na mém malé webu na doméně 3. řádu mám Alexa rank obrovskej. Na mém větším webu s doménou .cz mám taky 0.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Vsadím se o co chceš, ale 0 tam určitě nemáš. To by si na tom byl lépe jak Facebook :-) Pokud je rank víc jak 30 000 000, tak se neukazuje a je tam N/A, ale 0 určitě ne. U Alexy platí jedno, čím méně tím lépe totiž.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
alijosha píše:
A nebylo by lepší zde uvést rovnou o jaký web se jedná? Takhle se těžko hledá příčina čehokoliv.


Jedná se o web konspiracniteorie.cz

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Hmmm, celkem záhada. Mělo by to při té návštěvnosti nějaké číslo mít...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak abych pravdu řekl, s ničím podobným jsem se ještě nesetkal. Kdyby to byla nová doména, bylo by to jasné hned, ale takto opravdu netuším. Čeho jsem se všiml u tvého webu je, že tam nemáš sitemapu. Být tebou, tak bych jí tam dodělal (je to otázka 5 minut u wordpressu na kterém ti běží web).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Na rank nemusíš mít ani odkaz! Mám odzkoušeno, takže tímto to určitě nebude. Už se mi povedlo se dostat i pod hranici 1 000 000 bez odkazu jediného.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Otakar Pěnkava píše:
Alexa eviduje pouze 12 příchozích odkazů, to ani na ten nejnižší rank (25 000 000?) nestačí.
Koukni: http://www.alexa.com/site/linksin/konspiracniteorie.cz


Myslím, že tím to nebude, páč u jiného webu je tento údaj o lincích stejný (12), ale Alexa Rank je kolem 6 mil.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Mám web s 50 UIP denně a žádný alexa rank a měsíc starou doménu s narychlo nahozeným obsahem bez jediného zpětného odkazu a 0-5 UIP denně a alexa 8M. Záleží kolik lidí s alexa toolbarem zrovna přijde.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já ti poradím jednu věc, na alexu se vykašly, je ti stejně k hov.. :-) Raději dál pracuj na stránkách a zvyšuj návštěvnost. Alexa se časem dostaví určitě sama a pokud ne, tak to nemá stejně na nic vliv. Já jí třeba u sebe sleduji a to pouze v jednom případě. Důvod, chci se dopracovat k grafu :-D. Proč? Takový můj cíl, který nemá naprosto žádný hlubší význam.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
alijosha píše:
Vsadím se o co chceš, ale 0 tam určitě nemáš. To by si na tom byl lépe jak Facebook :-) Pokud je rank víc jak 30 000 000, tak se neukazuje a je tam N/A, ale 0 určitě ne. U Alexy platí jedno, čím méně tím lépe totiž.


Ano :) Mám tam N/A a u toho malého webu mám 493,993 ten web už ani neběží... To číslo mi vyběhlo na http://pagerank.jklir.net/ranky/

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
- Jestli je tam web krátce tak nepanikař. Chvilku to trvá než naběhně nějaké číslo. I když se výsledky aktualizují takřka denně tak to se průměrují.
- Pokud chceš, aby se ti započetli i lidé, kteří neodesílají data, nahoď si tam jejich plugin.
- Jestli chceš trochu (víc) podvádět, můžeš si na stránku, která má slušní alexa rank nahodit iframe a do něj vložit svůj web :)

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Drago píše:
- Jestli je tam web krátce tak nepanikař. Chvilku to trvá než naběhně nějaké číslo. I když se výsledky aktualizují takřka denně tak to se průměrují.
- Pokud chceš, aby se ti započetli i lidé, kteří neodesílají data, nahoď si tam jejich plugin.
- Jestli chceš trochu (víc) podvádět, můžeš si na stránku, která má slušní alexa rank nahodit iframe a do něj vložit svůj web :)


Děkuju za rady, jen bych se ještě chtěl zeptat, o který konkrétní plugin se jedná? Moc děkuju.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Drago píše:
Jedná se o http://www.alexa.com/siteowners/widgets začne ti to měřit pár věcí navíc (nic zajímavého).
Z 62 lidí za 3 měsíce mi to udělalo 13M alexa ranku.


Moc děkuju.

-- 09. 05. 2012 14:26 --

Zdravím, jen pro ty, které to zajímá. Využil jsem téměř všech rad, za něž vám děkuji. Nainstaloval jsem si do prohlížeče Alexa toolbar, použil jejich plugin, dodělal sitemapu. A do druhého dne mi Alexa rank skočila na hodnotu: 14,657,642. Trochu mě mrzí, že jsem to využil vše najednou, protože tak nemám přehled o tom, co z toho bylo učinné a co ne.

David-noRank
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 14.05.2012
Honzasochurek - AlexaRank je měřen pouze na doménách druhého řádu, proto ten obrovský rank

prclan - my máme zkušenost především s toolbary - ty jsou schopny velmi zásadně ovlivnit hodnotu alexaranku - tedy především pokud jsou aplikovány na daný web velmi často :-) - tím spíše, pokud má web velmi vysoký AlexaRank (čím vyšší, tím zásadněji ho lze samozřejmě ovlivnit). To je bohužel důvod, proč je AlexaRank jen velmi orientační. Co se týče pluginu, tak ten nám při testech vyšel oproti toolbaru dost slabě, ač jsme zezačátku předpokládali opak.

S pozrdavem David

jklir
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 10.04.2012
Uz to asi neni aktualni, ale Alexa rank uz nejaky nabehnul :) - http://www.alexa.com/siteinfo/konspiracniteorie.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se