SEO

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj,
nemá někdo zkušenosti zdali se dá prorazit v zahraničí s obsahovým webem bez nějakého velkého link buildingu?

Český internet člověk dobře zná a má plno svých webů takže nové věci si snadno prolinkuje. Já si stále lámu hlavu zdali by jsem mohl mít návštěvnost i bez pořádného linkbuildingu. Vyhledávače mají rády rostoucí stránky, tak si osobně myslím že by to jít mohlo. Ale rád by jsem znal vaše názory.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
myslim, ze urcite da, vetsi prostor, vice lidi, anglicky mluvi spousta lidi, taky zkousim jeden web delat v anglictine ve volnem case :) nad jakym tematem uvazujes ?

siva01
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 37
Registrace: 09.05.2012
Pokud budete mít kvalitní a zajímavý obsah, tak to není problém, ale nějaké odkazy bych si stejně "do začátku" sehnal. Každopádně anglický trh s weby je větší, než český, takže to má větší šance, než jen v češtině. Také uvažuju o překladu svých webů do angličtiny a to právě kvůli většímu záběru návštěvníků. Ono i to AdSense pro angické weby je o něčem jiném...
Starám se o prodej a online marketing chladící techniky Liebherr.
Píšu blog o online marketingu SEOwebmaster.cz
 Nástroje pro SEO a linkbuilding

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Treba sa zamerať na určitú tématiku a tvoriť obsah zameriavajúci sa na longtaily. Hlavne by som sa vyvaroval linkbuildingu od rôznych pakistancov, indov a pod. Väčšina z nich zoženie sajrajtové linky, ktoré web dovedú skôr k penalizácii ako k lepším pozíciam.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se