SEO

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
Su tu nejaki editori Dmoz.org?

Pochvalte sa, ake mate na starosti kategorie a ako ste sa dostali k editovaniu.

Ak nie ste, da sa to velmi lahko zariadit, vyberiete si nejaku mensiu kategoriu (casom si mozete pridavat vacsie) a v dolnej casti stranky si kliknete na - Skúste sa stať editorom kategórie - napr. tu - http://cut.sk/cf4

Po vyplneni udajov uz len staci pockat na odpoved.

Ak vas neprijmu na prvy raz, skusajte znova a nezameriavajte sa len na jednu kategoriu.

Skuste si premysliet, preco vasu ziadost zamietli a vyvarovat sa chybam, ktore ste urobili.

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
Dobre je vyberat si co najmensie kategorie - hoci aj take, co maju doslova par stranok.

Ja som si na zaciatok vybral kategoriu, kde bolo menej ako 50 odkazov a schvalili ma.

Teraz som si pridal dalsiu, kde su zatial len 2 stranky a zatial neodpovedali.

Inak ospravedlnujem sa, umiestnil som to do nespravnej kategorie, ale uz som kontaktoval vedenie fora.

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Ja som si vybral takú, kde je 30 odkazov.Zamietli ma, ale čo už, žily mi to netrhá. Ich chyba. Ale viem, že daná kategória nemá editora, pretože ja a aj známi sme do nej pridali množstvo webov, ale už pár rokov bez odpovede aj po opakovanej žiadosti.

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
Miloš Veman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 26.11.2010
Já se pokoušel stát moderátorem jedné z malých sekcí, přestože jsem dělal vše podle návodu, tak mi to nepovolili. Od té doby asi rok zpátky jsem nad tím katalogem zlomil hůl. Stejně mě zajímá, proč je tento katalog tak důležitým.
Grafik hroznej, programátor ucházející, kódér ani mluvit nebudu :)

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Kusi píše:
...keď nemá ich robot kam ísť, tak začína práve na dmoze.

Hmm, to vážne? Inak ten katalóg vytvoril Google, či kto?

Na druhej strane, chceš povedať, že Google bot nemá kam ísť? :D

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Nevytvoril ho Google ale jeho obsah je napríklad tu: http://directory.google.com/, čo je naozaj autorita :)
A google bot nemusí mať vždy kam ísť. Za pár minút, teda sekúnd prebehne MFA a ak z neho nesmerujú žiadne odkazy preč, musí sa vrátiť.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
No jasné, ale však Google začína aj reindexáciu webov v indexe, takže aj tam môže byť jeho nový začiatok...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se