SEO

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
On už proběhl přepočet GPR? Na jednom konkurenčním fóru probíhá diskuze, kde to někdo píše, ostatní nic nezpozorovali, ani já ne :(

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak všem se GPR hnout nemusí.
Jak jsem ti již psal, GPR je přežitek. Věnuj se obsahu a uvidíš, že web získá na hodnotě.

Pozn. Přepočet taky nějakou dobu trvá, tak že ten kdo nic nezaznamenal, může zaznamenat změnu třeba zítra.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

fingever
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 30.04.2011
raR2 píše:
On už proběhl přepočet GPR? Na jednom konkurenčním fóru probíhá diskuze, kde to někdo píše, ostatní nic nezpozorovali, ani já ne :(


Nejde si nevšimnout Tvůj abnormálně zvýšený zájem o přepočet GTPR. Mohl bych vědět, o kolik předpokládáš, že se Tvé weby zvednou nebo jakkoliv pohnou? Nedalo mi to, podíval jsem se na Partyplus.cz a Bydleni21.cz. Jsou-li ostatní provozované weby v podobném stavu (nemyslím design stránek), jaké hodnoty očekáváš, že budeš mít po přepočtu?

Nechci, aby to znělo jakkoliv zle, ale google je objektivní a myslím, že při nejbližším přepočtu Tě rozhodně nijak nespasí, bavíme-li se stále jen o GTPR.
Patrik Fingr - https://www.frontmedia.cz, provozuji mj. online magazín http://www.bydleni-z.cz

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Dvojkový google page rank mi bohatě postačuje, u některých webů předpokládám nárůst o 1 bod nahoru, víc ne. Hlavně mi však jde o to, aby weby, které jsou nové (cca půl roku) neměly nulový google page rank, tolik k mému zájmu o přepočet.

fingever
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 30.04.2011
Děkuji za reakci. To by mohlo být reálné (pokud nemyslíš, že by GTPR 3 měly mít mnou zmiňované domény).
Ať už bude přepočet dříve či déle, přeji hodně zdaru a věř mi, že rankům přikládáš zbytečně vysokou váhu. Nebudu se nijak zdlouhavě rozepisovat, ale úspěch uzavření obchodu je opravdu někde jinde než v těchto hodnotách. Ranky mohou být max. jedním z argumentů, tedy kromě prodejů displejových reklam. Pokud pochopíš, jak alespoň přibližně funguje reklamní a obchodní trh v ČR v praxi (nejen online), což jedině doporučuji, může to být pro jakýkoliv business klíčové.
To je ale jen tip více či méně související s ranky a snad pomůže trochu nasměrovat, jak dostat z těchto webů co nejvice :-)
Patrik Fingr - https://www.frontmedia.cz, provozuji mj. online magazín http://www.bydleni-z.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
raR2 píše:
On už proběhl přepočet GPR? Na jednom konkurenčním fóru probíhá diskuze, kde to někdo píše, ostatní nic nezpozorovali, ani já ne :(


Pleteš si jablka a hrušky, GPR se aktualizuje víceméně pořád. GTPR se aktualizuje v určitém časovém období. Je vidět, že tomu vůbec nerozumíš a odpovídat po třetí Ti už asi fakt nemá smysl. Věnuj se raději prosím nějaké věcné činnosti s přínosem pro návštěvníky.

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
To že jsem tam vynechal písmeno "T" ještě neznamená, že tomu nerozumím. V otázce jsem se jen ptal, jestli se pohnuly ranky, jak kdosi plašil v minulé dny na WT. Je snad každému jasné, na co jsem se ptal. OK, odpovím si sám, GTPR, ať je to tedy přesně, se nepohnulo nikomu, byla to jen nějaká fáma.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
raR2 píše:
To že jsem tam vynechal písmeno "T" ještě neznamená, že tomu nerozumím. V otázce jsem se jen ptal, jestli se pohnuly ranky, jak kdosi plašil v minulé dny na WT. Je snad každému jasné, na co jsem se ptal. OK, odpovím si sám, GTPR, ať je to tedy přesně, se nepohnulo nikomu, byla to jen nějaká fáma.


Jedná se o úplně dvě rozdílné věci, a pokud se ptáš, kdy se aktualizuje nebo aktualizoval GPR, ptáš se špatně. GPR nezná nikdo, pro všechny je důležitý viditelný GTPR.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Kohy to píše správně, ranky neboli hodnocení se hýbou pořád a Page Rank také GTPR byl naposledy přepočítaný na podzim roku 2013. A ten jen poze jedním ze signálů, které vyhledávače hodnotí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se