SEO

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj, pomalu plním stránky cílené na malou niku. http://bezeckebatohy.mojeokoli.cz/index.html cílené na KW Běžecké batohy, běžecké ledvinky, pitný režim. Obsah pomalu přidávam (mohl by jsem i rychleji, ale chci aby web vypadal aktualizovaně), čeho se trochu bojím je jak se pustit do link buildingu u takové malé stránky.

Zatím pomalu komentuji články na blogách kde jsou recenze na batohy. Použil jsem i mé starší články na blogu a přidal tam odkaz. Jak na index, tak podstránky. Teď stojím před rozhodnutím,mám napsat i nějaký PR článek na PR web, třeba na dejecho.cz od Draga? Jde mi o to myslím si že prorazit v SERPu nebude problém, tak mám strach jít do PR článků i když bude originální ať si neuškodím. Šli by jste do toho? Nebo kde dál by jste hledali odkazy? (užil jsem už Twitter, tématické články na blogách, v plánu mám ještě udělat odkazy z blogů a napsat o projektu přímo článek na svém blogu, ale to až bude obsahově opravdu přínosný)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Já dělám pro své projekty hlavně microsite a PR články. Par odkazů na tématické weby. Co se týče linkbuildingu, tak analyzuju konkurenční weby a vybírám jen odkazy, které jim dávají větší váhu a tam pak sám odkazuju.

Když si vezmeš, že uděláš microsite a na každou podstránku rozhodíš nějaký odkaz, tak ti web přines X dalších zpětných odkazů.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Já s tímto tématem nemám konkurenci.... Takže moc analýzovat nemohu. A link building z komentářů pod články o této tématice mi přinese i traffic. Spíš by jsem rád povylezl v SERPu co nejrychleji, ale zase to právě nepřepískl.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Turek: najdi si frekventované blogy a rozhoď pár článků, pak pár odkazů v tématických rubrikách....pak počkej. Seznam je trochu pomalejší - trochu těm zmetkum pomůžeš, když jim pošleš sitemap :-D...pak jen čekat na výsledek. když to bude málo, tak přitvrdit. Já mám konkurenci brutální, ale celkem se daří. po minule zmene algorytmu a propadu se mi weby vrací do normálu.

Google ma rád obsáhlé weby, tam moc problem neni.

Ja bych zase potreboval radu - radsi obsah na domene 3.radu nebo na podstranku? nejak jsem linej si tu informaci hledat :-)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Nemáš tam skoro žádné texty. Chce to trochu přidat (alespoň 150 slov) a rozšířit sortimet stránek (třeba značky).

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zavolal bych do Seznam.cz, ať mi doménu laskavě zaregistrují. Zmínil bych se o nějakém drobné úplatku - třeba dobré kávičce....z Lídlu. Oběhnul bych mé drahé sousedy, ať si můj odkaz přidají na své stránky.

Jinak s linkováním problémy nemám, zlinkovanej se vracím pravidelně o víkendech domů.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Podle mě je to obsahově hodně špatně udělaný web. Velmi průhledné MFA. Tapetování klíčovými slovy atp. Doporučuju si udělat nebo nechat udělat solidní obsahovou strategii.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Obsah Pavle postupně přidávám. Já to tak dělám na vícero webech a myslím že to je dobré, protože si tím zaručuji průběžnou aktualizaci. Jinak teď to jako MFA vypadá, to jsem si jist, ale nechci mít z toho MFA ale stránku, která bude přínosná.

Poptávka-zdarma nj, teď TI bude trvat se zlinkovat trochu déle, když máme prohibici :)

unlucky
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 50
Registrace: 15.02.2012
Drago píše:
Nemáš tam skoro žádné texty. Chce to trochu přidat (alespoň 150 slov) a rozšířit sortimet stránek (třeba značky).


ano presne tak, toto dopocuje i s3oservis :D
Čtu: Spiderman, Dragon Ball
Hraju: Online hry, Diablo 3. Česky neumím, používám online překladač

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Zapracoval by som na obsahu a štruktúre stránky, následne postupne linkoval (formou pr článkov, zpätných odkazov z tématických stránok, komentovania tématicky príbuznych webov...).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se