SEO

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj, chtěl jsem se zeptat.
Vytvářím autorativní stránku, kde prioritně cílím na 3 fráze. Tyto články mám v hlavičce webu, jde mi o to zdali má význam ještě na ně odkazovat odkazech v textu v nových článcích. Nejde mi teď o bounce rate, ale o posílení hlavních frází.

Ondřej Martinek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 64
Registrace: 10.06.2013
S interním prolinkováním webů (i autority sites pro affil) mám skvělý zkušenosti - především strýček google na to slyšel, takže doporučuji:)
Jsem affiliate manažer a affilák - na blogu píšu především o výkonnostním marketingu.
 Bilancování mého podnikavého roku 2023

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Turek píše:
Ahoj, chtěl jsem se zeptat.
Vytvářím autorativní stránku, kde prioritně cílím na 3 fráze. Tyto články mám v hlavičce webu, jde mi o to zdali má význam ještě na ně odkazovat odkazech v textu v nových článcích. Nejde mi teď o bounce rate, ale o posílení hlavních frází.


Přiznám se, že nerozumím. Příjde mi matoucí co píšeš:

Vytvářím autorativní stránku x Tyto články mám v hlavičce webu

Takže bavíme se tu o stránce (URL) nebo o webu (doména)?
Nejdříve píšeš, že vytváříš stránku (jednotné číslo) a pak mluvíš o článcích (množné číslo).
Jak je možné mít články v hlavičce webu tedy <head/>, máš je tam jako <link xz> nebo jinak?

Moc rád bych ti pomohl, ale netuším o čem mluvíš. Takže jen obecně - interní prolinkování je fajn.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Taky se přikláním k internímu tématickému prolinkování, je fain... :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se