SEO

probe
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 03.10.2013
Existuje nějaký server nebo komunita lidí, která se "podělí" o účet např. u majestic seo, seo moz, ahrefs, raven tools etc. Jako freelancer bych tyto služby dost potřeboval, ale trochu levněji. Nebo jak to řešíte vy, platíte jen jednu službu, platí vám to agentura, klient, možnost používat alternativní free služby je vcelku odvěci, uvažoval jsem i na nějakém naprogramování vlastního toolu na míru. Rád bych o tomto s někým podiskutoval.

Bobb11
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 13.09.2012
No využívám majesticseo a poté nějaké free služby. Majesticseo hlavně na linky a celkem to stačí. Potom už mám adwords editor atd. ale to patří ke klientům.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
já jsem někde před pár měsíci přestal sledovat i návštěvnost, nesleduju už vůbec nic až na nepatrné výdělky

probe
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 03.10.2013
hm, tak dík za účast v této diskuzi

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
seo-profit
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 18
Registrace: 19.05.2013
Nemají to ty služby (ahrefs, majestic) náhodou ošetřené v podmínkách, že sdílení účtů je zakázané? Vzhledem k ceně to už určitě napadlo víc uživatelů.

Mimochodem, ani placené nástroje nedokážou odhalit všechny odkazy. Někdy jich najdou dokonce méně než free nástroje.

probe
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 03.10.2013
seo-profit píše:
Nemají to ty služby (ahrefs, majestic) náhodou ošetřené v podmínkách, že sdílení účtů je zakázané? Vzhledem k ceně to už určitě napadlo víc uživatelů.

Mimochodem, ani placené nástroje nedokážou odhalit všechny odkazy. Někdy jich najdou dokonce méně než free nástroje.

Hmm, to by mě zajímalo jak je toto možné, je fakt, že znám skupiny lidí co si udělaly "údajně" vlastní custom (více devů) tools. I do tohoto bych šel, ale spíše jako jednorázový kup a pak bych si to jel na vlastním serveru, nebo alespoň nějaké api, protože z dostupných api neuděláš ultra tool a pokud bys chtěl ty "správné" tak musíš od těch "velkých" koupit a myslím, že to je také paušálně. Nevěřím, že s nějakou "free -SEO optimalizační jutility" uděláš deeeep analysis a získáš více zaindexovaných stránek.

Narcotic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 08.10.2013
Ano, MajesticSEO je super. Já ještě dost fandím Collabim, které používám dosti

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se