SEO

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Fajn den zde na WD, chtěl bych se s vámi podělit o jednu pozici ve vyhledávání na Seznamu. A chtěl bych vás touto formou vybídnou k akci, na jaká zajímavá klíčová slova se v SERPu zobrazujete. Nejedná se o nějaké vychloubání toho, co jsem u Seznamu dokázal, ale o to, jak pozice získat. Poreferovat o tom, co si myslíte, že na Seznam bota platí. Jak jste na tom po algoritmu Jalapeňo?

Jedná se o tento článek o iPhonu 7, který je v SERPu na české verzi Seznamu na zajímavém místě. Aktuálně běží ještě FB kampaň na další z příspěvků o iPhonu 7. Aktuálně na FB probíhá kampaň, kde jsme k dnešnímu dnu oslovili přes 36 000 tématických lidí, z nich 3 300 lidí kliklo na příspěvek a navštívilo web. Co pomohlo? Prvním faktorem pro to být v SERPu zajímavý je unikátní obsah a to, aby jste o problematice nebo informaci napsali jako první. Skluz se opravdu těžko dohání.

Jaké faktory u Seznamu aktuálně stěžejně určují pozice v SERPu? Pomáhá trend značky Apple k větší interakci? Je stále klíčový SR? Nebuďte lamy a podělte se o ně do kometářů! :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Hlavně to máš pěkně interně prolinkované, to se mi také osvědčilo na Seznam. Zajímavé, že na Google jsem tě nedohledal. Uvidíme jak to půjde až ti přibude postupně konkurence. Doporučil bych ti ale v zájmu většího množství prokliků si nastavit vlastní náhledový obrázek.
Kód: Vybrat vše
<link rel="previewimage" href="IMAGEURL" />

viz. http://fulltext.sblog.cz/2012/05/21/foc ... u-stranky/

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No tak já tedy hlavně píši článek pro lidi a nezaměřuji se primárně na to, aby mě co nejlépe hodnotili vyhledávače. Natož Seznam. Tam je to jako na horské dráze, když už tak cílím na Google.
Jak dlouho trvalo, než jsi jej dostal na první pozici? A jak dlouho jsi na první pozici?

Pozn. Co má společného umístění v SERPu u Seznamu s tím, že jsi oslovil 36 tisíc lidí na FB a kliklo ti 3 300 lidí?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Díky za tip Drago, jedná se tedy o manuální vložení, pokud jsem to pochopil správně. Uplně nevím, zda se mi chce ztrácet čas ale určitě na některých článcích bych to mohl vyzkoušet. Linkuji tématicky a k věci, zdá se, že to funguje, jak má.

Drago píše:
Hlavně to máš pěkně interně prolinkované, to se mi také osvědčilo na Seznam. Zajímavé, že na Google jsem tě nedohledal. Uvidíme jak to půjde až ti přibude postupně konkurence. Doporučil bych ti ale v zájmu většího množství prokliků si nastavit vlastní náhledový obrázek.
Kód: Vybrat vše
<link rel="previewimage" href="IMAGEURL" />

viz. http://fulltext.sblog.cz/2012/05/21/foc ... u-stranky/


-- 17. 03. 2016 21:29 --

peeeeta: Byl jsem asi na 5té, tahle pozice trvá asi pět dnů, odhadem.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se