SEO

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj, mám na Vás dotaz. Mám fórum, kde jednou za rok probírám s kamarády výlet. Nikdy jsem netlačil do toho udělat z fóra aktivní fórum, zkrátka doména na které běží se mi líbí http://www.domluva.cz . Nicméně v poslední době jsem si začal na fóru povídat sám se sebou. Je to třeba tím, že plánuji výlet s přítelkyní a chci mít údaje na jednom místě. Tak to píši tam, proč ne v rámci růstu obsahu. Ale většinou si po výletě, odpovím na svůj příspěvek sám (shrnu výlet pro případné čtenáře co chodí z vyhledávačů) Taky jsem už si i sám povídal sám se sebou z důvodu link buildingu. A k čemu směřuji. Myslíte si že si vyhledávače všímají kdo příspěvek píše? Nechce se mi zakládat fake účty.

Mimoto kdyby někdo chtěl link na téma cestováni z fóra, tak klidně může na Domluvě založit vlákno. (PR2 SR1)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Autora příspěvku vyhledávače ignorují, je to jako by jsi psal blog. Není důvod to penalizovat.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Taky bych to viděl tak, jak říká Otakar.

Jinak možná bych časem rád založil nějaké téma o mých cestovatelských webech (mám několik menších o cestování a destinacích). Jedu teď na pár dní pryč, ale třeba potom. Kdyby to bylo zdarma (pokud jsi to tak myslel) a nevadilo Ti to :), tak bych si tam rád něco pak napsal.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Určitě byl by jsem jen rád. Pokud budu o tématu něco vědět, klidně přidám komentář.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Fajn, tak snad na to nezapomenu a ozvu se. Příští týden bychom mohli něco vymyslet. Díky.

siva01
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 37
Registrace: 09.05.2012
Dám vám tip na dobré fórum - Free-Grower.cz. Všimněte si, že admin píše dost obsáhlé příspěvky. Skoro úplné články. No ani ne skoro, ale prostě články. Ve vyhledávačích se s tímto fórem setkávám celkem často..

Takže já bych to okopčil a také psal prostě články jako posty.. A lidi by pod to mohli reagovat a dál to rozvíjet ;)
Starám se o prodej a online marketing chladící techniky Liebherr.
Píšu blog o online marketingu SEOwebmaster.cz
 Nástroje pro SEO a linkbuilding

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se