SEO

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Ahoj,

na toto téma mám stále nejasno a prázdná místa. Vím o registraci do katalogů například. Ale říká se že se mají budovat zpětné odkazy stále..

Jak vy to děláte? co konkrétně?

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Myslím, že spätné odkazy treba budovať hlavne pravidelne a kvalitne - obaľovať textom, určiť si dobré KW, mať odkazy prirodzene (nie len v katalógoch), vkladať ich na rovnako tematicky zamerané web-y, ... Lepšie asi povedať neviem. Chce to určite stále hľadať nové možnosti odkazovania, pridávať odkazy, pridávať odkazy, pridávať odkazy... nech sú vo Webmasters Tools v desaťtisícoch a nikdy nestoja. Asi je na to najlepšie si niekoho najať, nech to robí za teba...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Téma pročištěno, stále je aktuální. Posunul jsem stará data o rok dopředu.

Abych byl k tématu, většinou stačí udělat něco WOW a lidé udělají sami linkbuilding.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
vytvoriť niečo WOW nie je také jednoduché, odkazy sa v drtivej väčšine prípadov budujú umelo

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Marek L. píše:
vytvoriť niečo WOW nie je také jednoduché, odkazy sa v drtivej väčšine prípadov budujú umelo


Svatá to pravda!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Stačí šikovná link farma a odkazů je spousta :) Vždyť existuje tolik možností..

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Wladass píše:
Stačí šikovná link farma a odkazů je spousta :) Vždyť existuje tolik možností..


Odkazy z linkfariem nie sú zrovna najvhodnejšie. Pokiaľ to berieš tak, že každy odkaz dobrý odkaz tak postačia aj linkfarmy (katalógy a pod.)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
To říkáš ty, moje výsledky hovoří jinak :) Je to jen v podvědomí lidí, že je to něco špatného. Pokud dané link-farmy mají informační hodnotu tak jsou super. Mám jich několik, takže vím o čem mluvím.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Taktiež som podobné odkazy testoval, na sezname to fungovalo ale minimálne, Google tieto odkazy nebral do úvahy, často sa stalo, že som skončil v sandboxe. Netvrdím, že všetky linkfarmy sú zlé, ale dôveryhodnosť takýchto stránok a relevantnosť odkazov vedúcich z nich je veľmi nízka .

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jak říkám, záleží na způsobu zpracování. Mě to vytahuje weby na první místa, takže to funguje.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Tak to bych dodal, není úplně přesně linkfarma, ale podpůrný web. To je běžná metoda linkbuildingu, ale neměla by být jediná.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se