SEO

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Existuje podle vás v současné době nějaký prokazatelně spolehlivý postup vedoucí k navyšování Sranku u nových webů?

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Nevím zda prokazatelný, ale prolinkování mezi svejma webama funguje, do 14 dnů je tam dvojka jak vyšitá.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Existuje, pořád je rozdíl mezi google rankem a srankem, ale pochybuju, že ti tady někdo bude dávat svoje know-how.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Na S-rank 2 nepotřebuješ ani moc odkazovat, stačí mít validní kod a dostatek informací na stránce - také každou podstranku věnovanou určitému klíčovému významu.. ..na S-rank 3-4 už chce trochu času a nějakou tu odkazovanost s cizích webu...S-Rank 5 už je dobrá práce - tam už se víc spekuluje (jaké podstránky, jaký obsah na nich a odkud zpětný odkaz)...S-ranky vyšší mají pravidelně aktualizované weby s dostatkem kvalitních zpětných odkazů.....ale jak tu psal Wladass, každý máme své finty jak ty potvory přivábit a dát jim dostatečně nažrat :-). Doporučuju analyzovat konkurenční weby a sledovat, co si vyhledávač vyzobává a jaké zpětné odkazy mají pro web velkou váhu.

Gooogle rank je jednodužší, protože si bere hlavně z obsahu...prakticky mi tam hodně webů během krátké doby obsadí první pozice. Taky u něj dost záleží na klíčovém výrazu v názvu domény.

Zajímavé je, že mi vyhledávače reagují jinak na různé typy šablon - jeden web mi zadržuje vysoký S-rank na titulní straně a ostatní podstránky jsou ignorovány. Pravděpodobně hraje velkou roli způsob odkazovaní mezi podstránkami a taky "drobečkový systém". Podstránky tak odkazují na mateřskou stránku a ta dostává veškerý rank - zase je to dobrý na odkazování na jiné stránky, protože jim dává zpětný odkaz s velkou váhou. Je to alchymie, ale celkem zábavná. Baví mě sledovat jak se každé 2 dny něco změní.

Pavel Horelica
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 18
Registrace: 14.04.2012
prclan píše:
Existuje podle vás v současné době nějaký prokazatelně spolehlivý postup vedoucí k navyšování Sranku u nových webů?


k čemu je ti srank dobrý? Zaměř se na jiné věci než hlídání čísel...


Poptavka-zdarma.cz píše:
Na S-rank 2 nepotřebuješ ani moc odkazovat, stačí mít validní kod a dostatek informací na stránce - také každou podstranku věnovanou určitému klíčovému významu.. ..na S-rank 3-4 už chce trochu času a nějakou tu odkazovanost s cizích webu...S-Rank 5 už je dobrá práce - tam už se víc spekuluje (jaké podstránky, jaký obsah na nich a odkud zpětný odkaz)...S-ranky vyšší mají pravidelně aktualizované weby s dostatkem kvalitních zpětných odkazů.....ale jak tu psal Wladass, každý máme své finty jak ty potvory přivábit a dát jim dostatečně nažrat :-). Doporučuju analyzovat konkurenční weby a sledovat, co si vyhledávač vyzobává a jaké zpětné odkazy mají pro web velkou váhu.

Gooogle rank je jednodužší, protože si bere hlavně z obsahu...prakticky mi tam hodně webů během krátké doby obsadí první pozice. Taky u něj dost záleží na klíčovém výrazu v názvu domény.

Zajímavé je, že mi vyhledávače reagují jinak na různé typy šablon - jeden web mi zadržuje vysoký S-rank na titulní straně a ostatní podstránky jsou ignorovány. Pravděpodobně hraje velkou roli způsob odkazovaní mezi podstránkami a taky "drobečkový systém". Podstránky tak odkazují na mateřskou stránku a ta dostává veškerý rank - zase je to dobrý na odkazování na jiné stránky, protože jim dává zpětný odkaz s velkou váhou. Je to alchymie, ale celkem zábavná. Baví mě sledovat jak se každé 2 dny něco změní.


nešiř flame a nepravdy...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Nešiřte prosím zmatky. Page Rank se předává zpětnými odkazy viz. http://www.jakpsatweb.cz/seo/pagerank.html což znamená že potřebuješ sehnat zpětné odkazy. U sranku to bude podobné.

PS: Pokud se ti dlouhodbě nedaří získat ranky, je možné že ti je někdo krade http://cybersquatting.cz/gpr_zlodej/

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
zvlastni, že jedu na kvalitu text a ne na zpetne odkazy a rank mi jde nahoru...asi to bude tim, ze vyhledavace uz na tyhle finty "Fň" prestavaji slyšet a konečně se zaobírají kvalitou textu a ne odkazama z linkfarem...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Drago píše:
Nešiřte prosím zmatky. Page Rank se předává zpětnými odkazy viz. http://www.jakpsatweb.cz/seo/pagerank.html což znamená že potřebuješ sehnat zpětné odkazy. U sranku to bude podobné.

PS: Pokud se ti dlouhodbě nedaří získat ranky, je možné že ti je někdo krade http://cybersquatting.cz/gpr_zlodej/


to mě celkem pobavilo...nějaká blbost, ne? :-D na jakém principu to pracuje? teď jsem tam dal jeden svuj web, tak doufám, že si mě nepodá panda :-D

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Já vždycky když potřebuju vyšší ranky, tak zajdu do sklípku, tam jsem pár hodinek a když se vrátím, vždycky je s-rank i PR dvojcifernej, nebo i trojcifernej. Radost mi kazí akorát to, že druhej den jsou oba ranky zase zpátky.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Myslím, že je to dost individuální, poslední příklad z mé webové sbírky. Jeden web na kterém je jen nainstalovaná joomla s jedním článkem a jedním odkazem dostal SR2 a druhý web, kde je aktualizovaný obsah a v indexu seznamu je 50 stránek s odkazy s 38 domén dostal světe div se, taky SR2, no a pak si vyber :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Nízké ranky neřešte. Už jen tím, že doména expiruje a byl na ní nejaký odkaz získá automaticky stovky zpětných odkazů z různých seomatů. Proč myslíte, že se obnovují nevyužité domény pár dnů před koncem expiračního obnovují :)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Na S-rank 2 nepotřebuješ ani moc odkazovat, stačí mít validní kod a dostatek informací na stránce - také každou podstranku věnovanou určitému klíčovému významu.. ..na S-rank 3-4 už chce trochu času a nějakou tu odkazovanost s cizích webu...S-Rank 5 už je dobrá práce - tam už se víc spekuluje (jaké podstránky, jaký obsah na nich a odkud zpětný odkaz)...S-ranky vyšší mají pravidelně aktualizované weby s dostatkem kvalitních zpětných odkazů.....ale jak tu psal Wladass, každý máme své finty jak ty potvory přivábit a dát jim dostatečně nažrat :-). Doporučuju analyzovat konkurenční weby a sledovat, co si vyhledávač vyzobává a jaké zpětné odkazy mají pro web velkou váhu.

Gooogle rank je jednodužší, protože si bere hlavně z obsahu...prakticky mi tam hodně webů během krátké doby obsadí první pozice. Taky u něj dost záleží na klíčovém výrazu v názvu domény.

Zajímavé je, že mi vyhledávače reagují jinak na různé typy šablon - jeden web mi zadržuje vysoký S-rank na titulní straně a ostatní podstránky jsou ignorovány. Pravděpodobně hraje velkou roli způsob odkazovaní mezi podstránkami a taky "drobečkový systém". Podstránky tak odkazují na mateřskou stránku a ta dostává veškerý rank - zase je to dobrý na odkazování na jiné stránky, protože jim dává zpětný odkaz s velkou váhou. Je to alchymie, ale celkem zábavná. Baví mě sledovat jak se každé 2 dny něco změní.


:D +1 :D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
prclan píše:
Existuje podle vás v současné době nějaký prokazatelně spolehlivý postup vedoucí k navyšování Sranku u nových webů?


Získanie primeraného počtu ext. odkazov z kvalitných tématických webov.

abvireal
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 38
Registrace: 09.02.2012
Mám webstránku kde nemám ani 1 odkaz ... mám tam 6 článkov .. a SRANK - 70 podľa mna ked máš dobrý obsah + dáky kvalitný odkaz alebo 2 tak si v pohode nad 50.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se