SEO

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
V jakém jiném systému než PlaCla.cz nakupovat články na blozích různých blogerů, kteří píší články dle zadání sami a dostávají za to odměnu?

Děkuji za radu.

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
postgenius.cz (Sama jsem tam zaregistrovaná jako blogger).

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Zkus Linkmonitor.cz, tam by to mělo jít též, nebo případně přímo oslovit tebou vybrané blogy (pomocí Google je to otázka pár minut) ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No a nebo si dej poptávku sem na WD.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Oslovuj majiteľov vybraných magazínov, hádž dopyty po fórach...

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
marieke píše:
postgenius.cz (Sama jsem tam zaregistrovaná jako blogger).


Tak to v žádném případě. Zkoušel jsem Backlinks genius, který provozuje ta samá společnost a krize největší a totálně nefunkční! Docela zajímavý je i fakt, že podle obchodních podmínek systém provozuje společnost se sídlem v Nevadě a fakturaci provádí společnsot z Velké Británie, která provozovala systém původně...

PostGenius - nejsem blbec - dobiju peníze a už je jikdy neuvidím a nedostanu zpět, jako u Backlinks Genius - tam najdou odkazů mnoho (údajně), člověk dobije peníze a pak mu jich dodají cca 1/3 a zbytek peněz odmítají vyplatit zpět... A spoléhají, že se v GB nikdo soudit nebude... Podvodníkům nenahrávat. To radší hloupá PlaCla, kde to funguje, ale majitel je vydřiduch účtující nechutně vysokou provizi!!! 30% je fakt moc! Na to že na tom nedělá nic... Ale pořád lepší lichvář než podvodník...

bajcicak
WD Trader: 3.5/5

Příspěvky: 29
Registrace: 02.11.2012
Osobně bych se kupovaným PR článkům vyhnul. PR článek ve své podtsatě není špatný, ale jeho umístění může být. Je lepší jak tu někdo psal vygooglit blog a napsat přímo majiteli, než jít přes prostředník a platit více.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
bajcicak píše:
Osobně bych se kupovaným PR článkům vyhnul. PR článek ve své podtsatě není špatný, ale jeho umístění může být. Je lepší jak tu někdo psal vygooglit blog a napsat přímo majiteli, než jít přes prostředník a platit více.


Řekl bych, že to je právě důvod, proč se nenakupují jednotlivě, ale v systémech - ta práce s tím...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se