SEO

Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 14.03.2013
Ačkoliv, už jsem získal mnoho informací ohledně SEO různě z internetu, přečtením SEO knihy, kterou vydal Ing. Radim Smička a také z praxe, stále bych chtěl své zkušenosti rozšířit o nové. Nechci se však, ale pouštět do čtení knihy, která mi zkrátka nic nového nepřinese a po krátkém brouzdání na internetu mne zaujala kniha 50 způsobů, jak na zpětný odkaz, kterou napsal Michal Kubíček.

Chci se tedy zeptat, jestli někdo tuto knihu četl a jaký je váš názor, popř. pokud máte návrh na jinou knihu, kterou jste o SEO přečetli a byla vám přínosná, určitě uvítám jakékoliv informace.

Předem díky za vaše názory na výše zmiňovanou knihu nebo případné tipy na jinou knihu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Když už si hledal na internetu něco o 50 způsobů, jak na zpětný odkaz, tak si nejspíše přehlédl těch xxx recenzí, co o ní lidé napsali. Já jsem jí tedy osobně nečetl, jelikož mě by k ničemu moc nebyla, ale pamatuji si, že když se dostala do prodeje, tak se o ní psalo všude možně, až mi to lezlo pomalu i krkem ;-).

Namátkou máš třeba něco zde: http://blog.kvasnickajan.cz/nova-kniha- ... tny-odkaz/
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 14.03.2013
Ano, recenze jsem pročítal i názory pár lidí, které se opakovali na více webech, ale přeci jen jsem chtěl vědět, zda-li neexistuje nějaká kniha, která by stála také za přečtení a přinesla by něco nového. :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak na tvojí otázku odpovědět neumím (určitě se zde najde kompetentnější osoba), jelikož mi přijde, že všechny knihy (prolistoval jsem jen pár těch starších) z této oblasti opakují neustále to samé, jen jsou upravované podle momentálních "trendů".
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tak přidám odkaz i na svou maličkost http://wladass.cz/jak-jsem-precetl-svou-druhou-knihu/ ale myslím si, že většinu těhle knih asi nemá cenu číst, po vydání knihy, jsou už stejně nové fígle a spousta věcí už nemusí fungovat. Stačí tedy sledovat aktuální trendy a diskuse na internetu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já jsem o knize Michala Kubíčka psal také, ale nebyla to až tak recenze na knihu, ale spíš něco o tom, co najít v knize tak říkajíc "mezi řádky" protože jsou v ní zajímavé věci nejen o zpětných odkazech. Více zde: http://www.1bloger.cz/rubriky/net-a-it/ ... it-i-jinak
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Já knihu od Michala Kubíčka četl a určitě tam nějaký přínos je. Ale něco určitě znáš a něco nejde vždy použít, takže žádné zázraky radši nečekej. Je to pěkné, přehledně napsané a určitě bych to nezatracoval.

Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 14.03.2013
Wladass: Tak jak se tak dívám na tvé stránky, tak včera jsem na ně při získávání informací o téhle knize narazil. Ale, jak si na stránkách doporučoval, tak knihu si tedy v kombinaci s dobrou kávou přečtu. Přeci jen i kdyby tam nebylo nic nového co by mne zaskočilo, tak 90 stránek člověku nijak neuškodí + zopakuje si alespoň i věci, které už zná.
freez: Článek dnes čtu poprvé a jsem rád, že jsem se k němu dostal.
basti: Taky děkuji za tvůj názor.

Tak myslím, že důvodů proč si tuto knihu koupit je více než dost, ať už tady či různě na internetu, takže knihu si teda koupím. :)
Děkuji všem za názory.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Číst seo knížky je možno dobré pro začátečníky, ale pokročilí se učí už jedině ze zkušeností.

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Kubátko píše:
Ačkoliv, už jsem získal mnoho informací ohledně SEO různě z internetu, přečtením SEO knihy, kterou vydal Ing. Radim Smička a také z praxe, stále bych chtěl své zkušenosti rozšířit o nové. Nechci se však, ale pouštět do čtení knihy, která mi zkrátka nic nového nepřinese a po krátkém brouzdání na internetu mne zaujala kniha 50 způsobů, jak na zpětný odkaz, kterou napsal Michal Kubíček.

Chci se tedy zeptat, jestli někdo tuto knihu četl a jaký je váš názor, popř. pokud máte návrh na jinou knihu, kterou jste o SEO přečetli a byla vám přínosná, určitě uvítám jakékoliv informace.

Předem díky za vaše názory na výše zmiňovanou knihu nebo případné tipy na jinou knihu.


Pokud umis anglicky, vykasli se na ceske autory a mrkni se na Seomoz. Ale jak pisi ostatni, SEO se nejlepe uci praxi, experimentovanim, zkousenim atd.

bsteeer
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 65
Registrace: 01.11.2011
Knihu Radima Smičky už bych dnes za přínosný zdroj informací určitě nepovažoval. Nová kniha M. Kubíčka mi přijde jako výborný (český!) zdroj informací o linkbuldingu. Momentálně dočítám knihu http://www.zonerpress.cz/seo-optimaliza ... fesionalne, kterou také doporučuji.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Pavel Ungr píše:
Zrovna má Zoner akci, kdy je možné tuhle knihu nakoupit se slevou


dobrá kniha...

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pavel Ungr píše:
Zrovna má Zoner akci, kdy je možné tuhle knihu nakoupit se slevou


Pavle, dej mi 10 důvodů, proč si ji koupit. :)

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Kohy píše:

Pavle, dej mi 10 důvodů, proč si ji koupit. :)


Proč bych měl? Mě je jedno jestli si ji koupíš nebo ne:-) Pokud nechceš mít doma zajímavou knížku o SEO je to tvé svobodné rozhodnutí.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pavel Ungr píše:

Proč bych měl? Mě je jedno jestli si ji koupíš nebo ne:-) Pokud nechceš mít doma zajímavou knížku o SEO je to tvé svobodné rozhodnutí.


Když je Ti to jedno, tak to ji tedy nechci... :) Ber to samozřejmě jako žert.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se