SEO

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jaké knihy o SEO, případně internetovém marketingu čtete nebo jste už přečetli? :)

U mně jsou to zatím dvě. Nejsem moc čtenářská povaha. Spíše čtu blogy a podobně.


Co Vy?
Doufám, že tu toto vlákno ještě není...

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Tak mám přečtené: Velký průvodce SEO, 333 tipů a triků pro SEO, Internetový marketing, SEO v PHP, několik publikací od h1 a další bude Google Analytics :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ja sa už dosť dlho rozhodujem, že by som niečo také začal čítať, tak odporúčate aj tie knihy, alebo vám nič nedali? Povedzme, že v SEO nie som začiatočník, ale ani profesionál. Dali by mi tie knihy niečo?

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jakub Senko píše:
Ja sa už dosť dlho rozhodujem, že by som niečo také začal čítať, tak odporúčate aj tie knihy, alebo vám nič nedali? Povedzme, že v SEO nie som začiatočník, ale ani profesionál. Dali by mi tie knihy niečo?

Popravdě, moc nového jsem se nedozvěděl. Některé věci ano, ale to spíše takové ty záludnosti, které se moc neobjevují, ale přesto existují. Většinu jsem se naučil sám nebo prostě pochytil od jiných. Nevím. Zase nemohu říci, že mi obě knihy nic nedaly...

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Mr. Atsor píše:
...Zase nemohu říci, že mi obě knihy nic nedaly...

Hmm, tak je možné, že to nedá nič ani mne. Každopádne, ďakujem za odpoveď. Dávam rep+.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Uff, to jsem rict nechtel. Obe knihy jsou skvele, prisel jsem na mnoho novych veci, ale hlavne jsem si ujasnil tu, co jsem uz davno vedel. Takze to pro me nebyla ucebnice, co me nastartovala. Hodne veci jsem uz znal. Tak i tak jsem je docetl, protoze verim i tomu, ze mi leccos daly.

Zkusenosti jsem ale nabral i z blogu. Kdyz jsem nechapal nejaky pojem, hledal jsem. Tim jsem si vytrvoril jakousi databazi v hlave a knihy mi je rozsirily a utvrdily. :) Kdyz si je prectes, urcite ti pomohou. Obe jsou moc dobre.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Aha, dobre teda. Tak určite je fajn aspoň si upevniť znalosti, ktoré máme v sebe akosi intuitívne. Tie knihy si teda asi darujem sám sebe na Vianoce :).

Ale je pravda, že najviac to je asi z blogov známych SEO mágov. Tie pravidelne sledujem a čítam každé jedno slovo :D.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Přesně tak. Já ale nevím, jak dobře na tom se znalostmi jsi. Je pravda, že knihy jsem začal číst a říkal jsem si, že toto už znám, tohle také, o támhletom jsem věděl a tohle používám denně. Správně ale říkáš, že to rozšíří znalosti a to není nikdy na škodu. No tak co říci, snad jen -> bohatého Ježíška :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tak to, kde so znalosťami som vlastne neviem ani ja :), ale určite tie knihy niečo dajú. Teda ďakujem (a btw, aj ja tebe prajem, aj keď neviem čo dostaneš ty :D)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Co dostanu já? A víš, že ani nevim. Objednal jsem si nějaký trička z netu, chtěl jsem tričko Dr. House a pár takových ajťáckých triček. Nevím, co mě to vzalo, prostě jsem si chtěl udělat radost nějakou kravinou. :D
Hele, přestanem spamovat a kdyžtak na téma Vánoce založíme samostatnou diskuzi.

Tak i tak si ty knížky objednej a pak zde napiš svůj názor :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
To hej, nespamujme. Každopádne ďakujem, knihy kúpim a potom napíšem čo a ako.

Miloš Veman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 26.11.2010
Já četl jenom jednu a to tuto: 333 tipů pro seo
Myslím, že ji už zde někdo psal.
Grafik hroznej, programátor ucházející, kódér ani mluvit nebudu :)

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Já můžu doporučit SEO knihu od Radima Smičky, který provozuje např. Bazos.cz. Jsou tam hezky vidět příklady z praxe a jistě potěší, že elektronická verze je ke stažení zdarma. Více najdete na http://seo.jasminka.cz.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Jasné, túto knihu som už prečítal aj ja! Je to fajn kniha, dobre písaná, no nie je zo žiadne pokročilé SEO. Vlastne od začiatku sa tam vysvetľujú základy SEO. Osobne sa mi to ale čítalo dobre, a bol som aj celkom spokojný.

Hmm, chcelo by to nejakú knihu (pokojne aj po anglicky), kde by bolo nejaké pokročilé SEO (pyramídy odkazov napríklad)...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se