SEO

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Zajímalo by mě, kolik externích zpětných odkazů je na stránce ještě v mezích, do stránky o kolika externích zpětných odkazů se ještě vyplatí investovat pronájem zpětného odkazu? Samozřejmě v případě, že se jedná o stránku s vysokým SR a PR.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Záleží..
Píšou, že do 10

já to mám takto
na adultu do 10
na financích max. 5
na některé nedám nic

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
raR2 píše:
Zajímalo by mě, kolik externích zpětných odkazů je na stránce ještě v mezích, do stránky o kolika externích zpětných odkazů se ještě vyplatí investovat pronájem zpětného odkazu? Samozřejmě v případě, že se jedná o stránku s vysokým SR a PR.


Otázka je položena špatně. Je to jednak podle druhu webu, ale hlavně o jeho konkrétní struktuře a nedá se obecně odpovědět. Navíc PR a SR nic moc neznamenají, takže bych se na ně neohlížel.

Dám příklad: Pokud budeš mít kvalitní magazín, tak odkaz z home page z těla stránky bude mnohem hodnotnější i pokud bude mít 30 externích odkazů, než z pr webu, kde budou 2 externí odkazy. Taky značně záleží na umístění či formě odkazu. Není to jen o stránce. Třeba patička jsou vyhozené peníze atd.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Počet interních nebo externích odkazů z homepage má vliv na pořadí webu v SERPU (pokud to přeženeš, tak jednoduše web ztrácí pozici) . určitě bych nedával odkazy příliš blízko sebe na jedno místo. taky závisí na poměru textu a odkazů a na tom, jestli je odkaz "obalený" textem nebo jestli se jedná o "mrak" odkazů. Já dávám tak max. 5-8 odkazu externich.
Pro seznam je například hodnotnější odkaz, který vede z podstránky je součastí textu - takže spíš PR článek.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Index by měl mít asi 120 odkazů maximálně, pak to dělá problém robotovi. Kolika odkazy to pak vypustíš do světa, to už je věc druhá.
Provozuji www.FreeBit.cz nejen o smartphonech. Fandím iPhone 12 a Apple obecně.
 Nový iPhone 16 Pro s větším displejem a baterií

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Nedá se obecně říct, jsou weby kde to dává smysl i ve velkém množství. Jinak myslím, že do 10 je to únosné.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se