SEO

Martin22
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 09.09.2012
Máte někdo zkušenosti? Stojí to za to? Absolvoval jste někdo? Já moc ty "Kiršovy děti" nemusím, ale Martin Domes je ještě jakž takž snesitelný. Díky za názory. Martin

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
a co H1, dobrý web a další? Tam ty školení mají smysl, ale záleží co od nich čeká.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Od těchto lidí radši pryč...

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Akce cokoliv akademie, které se jen vzdáleně otřou o kirše a jeho partičku mají jeden účel nablábolit do sytosti "kavkám" a následně je tučně zinkasovat.
Chcešli býti Kavkou přihlaš se a zaplatit povoleno
Obrázek

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Na těchto a podobných kurzech se mi nelíbí to, že Vás nic moc nového nenaučí. Nenabídnou Vám praktické rady např. jak nastavit efektivně PPC kampaň na Seznamu nebo Facebooku. Jen Vám vyloží poučky, které jsou všeobecné známé a o kterých se běžně dočtete v knihách nebo na internetu. Pro mě osobně bezcenné.

Linki
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 02.07.2012
Já jsem měl možnost projít si jeden blok SEO školy od Pepy Řezníčka, viz.http://linki.cz/nauci-vas-seo-skola-ana ... vych-slov/
Pro naprosté začátečníky je to rozumný výchozí bod, proti offline školením je tam ta výhoda, že ti videa a postupy zůstanou a dá se k njm kdykoliv vracet.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pepa Ř. poletuje mezi opravdovými marketéry a Kiršem, podle mě. Měl dobrý post o Marketu Samurai ale v tom videu se kousal do jazyku.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Osobně bych vybíral mezi renomovanými jmény. Tyhle školení většinou nejsou moc dobré. Třeba Pepa Řezníček je někde mezi. Takže bych se asi nebál kdybych začátečník. Ale u jiných je to dost o hubu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se