SEO

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Jelikož se SR/PR uděluje jak pro celý web, tak i pro jednotlivé stránky na něm, tak jsem se chtěl zeptat jestli existuje nějaká fičůra jak najít na webu stránky na kterých je dobré mít odkaz (ať už interní nebo externí)
dík

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
jsem to asi špatně popsal, spíš se mi jednalo o seznam všech podstránek s jejich ranky

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jistě někdo něco takového bude mít, ale tak nejlepší je si něco napsat přímo sám.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
peeeeta píše:
Jistě někdo něco takového bude mít, ale tak nejlepší je si něco napsat přímo sám.
to jsem udělal, napsal jsem si sem otázku :-)

sorry, jsem dnes fotil galavečer a jsem z toho ňáký rozvrkočený :-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ideální by bylo udělat si sitemap s příspěvkama/štítkama apod a to projet nějakým nástrojem pro hromadné ověření ranků. Nic složitého.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Jak píše Wladass, stáhni anebo vytvoř si přes nějakého crawlera sitemap (umí to třeba Xenu ale když se blbě nastaví tak vypadá jak DoS útok :)) a pak to prožeň nějakým nástrojem na hromadné testování (třeba bulkpagerank.com).

pepperos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 09.07.2011
A nebo ruční metoda: použít nástroj jako http://xrank.cz, rozdělit výstup ze sitemap.xml do oddílů po 60 URL a výsledky kopírovat do excelu, dokud nebudou všechny URL proskenované. :-)
Trénink, který nasměruje váš internetový marketing správným směrem:
eMarketingovýKompas.cz.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se