SEO

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Fíha :) Tak ono sa s tým už aj obchoduje :)

http://nakoduj.to/sk/projekt/3400/negativne-seo/

Aký máte názor na negatívne SEO?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
SEO křečci to dělají už delší dobu. Ga’s al Rhul se o tom i rozpovídal http://404m.com/2012/06/05/negativni-se ... onkurenci/

Oficiálně to nejde. Teoreticky ano a nabídek na internetu v zahraničí najdeš dostatek. U nás v ČR si to moc dobře představit neumím. Jakmile projekt dosáhne určité velikosti, asi jej dolů nepošleš.
Pak je tu negativní marketing či spíše sabotování a negativní reklamní kampaň, která má zdiskreditovat web. To už je trochu jiná liga.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Jasnéé...o negatívnom SEO som čítal u teba už dávnejšie :) Len akosi som ešte nezahliadol nikde že by sa s tým aj obchodovalo...toto bolo prvý krát :)

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Alex655321
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 29.01.2013
Zdravím diskutující. Doufám, že s tímto příspěvkem jsem zde správně. Narazil jsem na stránky hotandnot.cz nebo l-vuitton.cz a s nimi prolinkovaný balík dalších stránek. Není mi ale jasné, proč si s tím někdo dal tu práci? Je to balík na sebe odkazujících stránek, ale všechno jsou to buď interní odkazy a pokud se jedná o externí odkaz, vede zase na podobnou stránku hrajicí si na pseudoblog facebooku atp.

Chápal bych, k čemu to všechno slouží, pokud by to byla např. doorway page nebo kdyby ty stránky poškozovaly zmíněné služby (pomlouvačné texty ap. - v případě FB nebo značky Louis Vuitton je i toto poněkud nesmyslné). K čemu je ale tohle? Všechno se tváří jako dobře míněné rady nebo jakožerecenze. Vytváří si tím někdo půdu pro (??? doplňte prosím)?

bsteeer
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 65
Registrace: 01.11.2011
Ne každý má tušení o tom, že nějaký Disawow tool existuje, zvlášť pokud jde o nekomerční stránku.

siva01
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 37
Registrace: 09.05.2012
"Kdo s čím zachází, tím také schází"

Samozřejmě, že jde krátkodobě poškodit konkurenci, ale je to neetické a obávám se, že i nezákonné ( nekalá soutěž )
Starám se o prodej a online marketing chladící techniky Liebherr.
Píšu blog o online marketingu SEOwebmaster.cz
 Nástroje pro SEO a linkbuilding

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Alex655321 píše:
Zdravím diskutující. Doufám, že s tímto příspěvkem jsem zde správně. Narazil jsem na stránky hotandnot.cz nebo l-vuitton.cz a s nimi prolinkovaný balík dalších stránek. Není mi ale jasné, proč si s tím někdo dal tu práci? Je to balík na sebe odkazujících stránek, ale všechno jsou to buď interní odkazy a pokud se jedná o externí odkaz, vede zase na podobnou stránku hrajicí si na pseudoblog facebooku atp.

Chápal bych, k čemu to všechno slouží, pokud by to byla např. doorway page nebo kdyby ty stránky poškozovaly zmíněné služby (pomlouvačné texty ap. - v případě FB nebo značky Louis Vuitton je i toto poněkud nesmyslné). K čemu je ale tohle? Všechno se tváří jako dobře míněné rady nebo jakožerecenze. Vytváří si tím někdo půdu pro (??? doplňte prosím)?


Éru MFA webov si zrejme nezažil, inak by si zrejme vedel, že ide o parazitovanie na značke. Podobné weby využívajú vysokú hľadanosť známich značiek a ťažia z nej prostredníctvom Adsense. Podobné kúsky zarábajú aj desiatky € denne (uvedený web možno zrovna nie, ale existuje xy podobných webov založených na rovnakom koncepte a spôsobe monetizácie).

Alex655321
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 29.01.2013
Děkuji za odpověď. Skutečně jsem předtím MFA nikdy neslyšel, takže děkuji za objasnění, zase jsem o něco chytřejší.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Kvalitně postavené weby negativní SEO neodstřelí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se