SEO

JW21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 24.02.2016
Dobrý den, ráda bych znala vaše názory, protože mě internet nepřestává udivovat,

Na webu podovdnefirmy.cz někdo vypátral / vytvořil příspěvky týkající se naší realitní kanceláře. (Nemusím uvádět, že jde o nesmyslná obvinění, bez obsahu a podpisu. Působíme na trhu 20 let. Naše reference mluví za vše http://www.patreal.cz/o-spolecnosti/reference-makleru)

Nyní "najednou" při hledání patreal, patreal reference apod. vyskakují tyto příspěvky na prvních pozicích. Chvíli jsem pátrala a nyní jsem přesvědčená, že se jedná o negativní SEO, resp. cílený útok na naši pověst,.

Máte někdo zkušenost s odstaněním škodlivých článků z podvodných firem? Přístup z jejich strany je hrozný a vypadá to na dlouhou právní tahanici.

Jak se bránit?

Děkuji,
Jaroslava Wiszová

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Negativni SEO znamena, kdyz nekdo poskozuje vas web. Tohle je negativni reklama. Co treba ty pozice obsadit vlastnima clankama? Jestli mate zajem o pomoc, napiste mi soukromou zpravu.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Kontaktujte majitele webu a požádejte ho o pomoc nebo nahlašte obsah Googlu a požádejte o vyřazení z indexu, pokud jste v právu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se