SEO

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Dnes proběhla další týdenní aktualizace S ranku a zjistil jsem, že na jednom z mých webů hodnota klesla z 3 na 2. Přemýšlím a nevím proč? Počet zpětných odkazů se zhruba drží, za deset dnů tam byl nejdříve slabý pokles, ale teď už je zase růst, momentálně je jich více, než bylo při SR3. Zpětné odkazy jsou převážně na tématických webech, fórech apod. Článků vychází pořád stejně, možná i o něco více. Co se týká zpětných odkaztů, které vedou z webu, tak je jich minimum, na jeden reklamní článek vychází pořád cca 3 články nereklamní.

Celkově si myslím, že by měl být spíše trend růstu SR než poklesu. v čem vidíte problém? Pro konkrétnost se jedná o web http://bydleni21.cz.

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
já mám srank na jednom webu jen 1 a je mi to fuk, vydělává čím dál víc...

jklir
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 10.04.2012
Mohl se zmenit algoritmus a nektere odkazy mohly byt zahrnute mezi nerelevatni.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
raR2 píše:
Dnes proběhla další týdenní aktualizace S ranku a zjistil jsem, že na jednom z mých webů hodnota klesla z 3 na 2. Přemýšlím a nevím proč? Počet zpětných odkazů se zhruba drží, za deset dnů tam byl nejdříve slabý pokles, ale teď už je zase růst, momentálně je jich více, než bylo při SR3. Zpětné odkazy jsou převážně na tématických webech, fórech apod. Článků vychází pořád stejně, možná i o něco více. Co se týká zpětných odkaztů, které vedou z webu, tak je jich minimum, na jeden reklamní článek vychází pořád cca 3 články nereklamní.

Celkově si myslím, že by měl být spíše trend růstu SR než poklesu. v čem vidíte problém? Pro konkrétnost se jedná o web http://bydleni21.cz.


nepřidal jsi na web nějaké odkazy? pokud to přeženeš - ať už s interníma nebo ex. odkazama, tak ti můžes spadnout rank.
pak to také mlže být způsobena vytvořením podobného webu na subdoméně - tady se rank taky začne dělit mezi dva weby.
rank 3 není těžké získat (mám na 3 většinu webů). pohlídej si taky zpětné odkazy, zda neklesá počet.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Seznam se asi přehřívá, počkej až se ochladí ranky zase půjdou nahoru

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Jakej přepočet ranků? Ty se mohou menit každé 2 dny, tak co tu řešíš... Mě se na některých webech pohybují a lítají sem a tam - za týden klidně +2 a pak za dalších 14 dnů -1 a pořád dokola... S-rank se hromadně neaktualizuje jako PR. A navíc taky nic neříká...

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Přijde jde mi, že na tom webu jsou hlavně PR články. Chtělo by to více redakčního obsahu.

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Tak s tím zásadně nesouhlasím, že by tam byly převážně PR články. Je jich tam cca 25%, což může nabídnout málokterý web, podobného stylu. Ono totiž každý odkaz v článku z něho ještě nutně nedělá PR článek. Většina odkazů směřuje na tématicky podobné články na stejném webu.

365solutions
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.12.2012
Z SR:3 mi to na SR:2 (a zpět) padá a stoupá poměrně často. Co mě ale zarazilo, byl pád ze SR:2 na SR:1 u webu, nakterý přibylo poměrně dost odkazů s ranky 3+. Kdyby rank zůstal na dvojce, nedivil bych se, ale pokles je zvláštní.

A co se týče vztahu sranku a množství pr článků, žádná souvislost neexistuje. Mám weby, kde jsou pouze PR články a ranky naopak stále stopají a to na docela zajímavá čísla.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jsou na to pouhé tři odpovědi, ještě se nepřenesl celkový PR ze všech DB serverů, přišel jsi o nějaké relevantní odkazy, internet se rozrůstá, pokud nejdeš s dobou, jsi out of range. :P

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se