SEO

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Je z hlediska SEO jedno, když dám do H1 slova v pořadí: auto pro seniory nebo pro seniory auto nebo seniory pro auto? Teď si odmyslete, jak to zní blbě...ale zda vyhledavač ty slova prostě bere bez ladu a skladu?

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jedno to není, v prvním jednoznačně hledáš auto pro seniory a v posledním dotazu "hledáš něco pro auto", takže příslušenství, díly. Takže by ti měl vyhledávač na tyhle fráze nabídnout úplně něco jiného. Toť můj pohled.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak nejspíše se vyhledávači bude nejvíce líbit, když ty slova budou přesně seřazená podle fráze, kterou zrovna uživatel hledá.
Snad možná i vyhledávač přihlíží k tomu, zdali nadpis není úplný nesmysl. Tak že záleží na tom jaká je hledaná fráze.

Ale především bych se řídil tím, aby článek byl smysluplný a hlavně, aby byl pro uživatele přívětivý a to už od titulku.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Výraz by měl být co nejvýstižnější a co nejkratší. A řekl bych, že není tak důležité H1 jako H2 :-)

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Nehodnoť, co na to vyhledávač... Tvoř stránky pro uživatele. Z toho jasně vyplývá, že správnou volbou je "auto pro seniory". Na stránce se vyskytuje spousta faktorů (title, desc, další nadpisy, texty, odkazy vedoucí na stránku), z nichž H1 má jen malý vliv. Nemá smysl kvůli němu tvořit stránky, které jsou pro uživatele nesmyslné.

Pokud budeš mít na výběr více kombinací, které ale všechny dávají smysl, vyber prostě tu, která se ti zdá nejlepší a stejně tak bude nejlepší pro uživatele.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se