SEO

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
Zdravím,

nevíte jak je to s určováním pozic ve vyhledávači seznam.cz? Jde o to, že pár dnů zpět jsem byl na 9. stránce výsledků po zadání klíčového slova "zdravý životní styl" a jakmile sem to kontroloval dnes, byl jsem již někde v půlce 8. stránky s výsledky.

O chvíli později najednou na 10., jak je to možné, že se to tak rychle mění? Když sem zkoušel zjišťování pozic přes serp.cz, tak mi to stále vypisovalo 77. pozici.

Díky za objasnění.

S pozdravem
Michal Kubátko
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
- Služby na zjišťování pozic většinou šetří zdroje pomocí cáchování. Tedy uloží si výsledky a následně je po určitou dobu zobrazují. Může se však jednat o vliv lokálních výsledků, popřípadě nějakého cache i u vyhledávače.
- Pokud se jedná o pozice na Xté stránce tak volatilita je velká z důvodů ovlivnění všemi výsledky před tebou. Někdo dostane ban, získá odkaz atd. Takovýchto událostí může být za den spousta.

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
Tak díky za objasnění. :) Teď vím, že musím protlačit stránku více dopředu, aby se to neměnilo jak na kolotoči.
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
A chtěl jsem to tak napsat, jenže potom sem se do toho zapletl a samozřejmě, když člověk něco opraví (většinou je to pak špatně). :D :) Díky za upozornění, každopádně editovat už to nebudu, aby to pak nevypadlo, že Váš příspěvek je tu zbytečně.
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se