SEO

Laky
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 30.12.2010
Ahoj
u všech mých webů se PR nezměnil několik měsíců. Už si ani nepamatuji, kdy byl poslední update, tipuji to tak na Květen. Mám se bát nejhoršího a prodat odkazy než bude PR definitivně zrušen?

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
ja bych domeny do zita jeste nehazel

vzdy tady bude jeste Srank a dalsi sra... :-)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ako píše soudruh, ešte máme SR, yahoo backlinks a podobné veci, ktoré dokážu zvýšiť hodnotu domény. Tiež síce (ako Slovák hádam chápete, že oprávnene) čakám na PR update a nič. Fakt by ma zaujímalo, či na to Google nekašle a proste to nenecháva len tak odpadnúť...

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
No PR podla mna nie je mrtvy. Ale Google uz nerobi globalne aktualizacie, ale aktualizuje priebezne.
Aspoň môj názor.

Laky
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 30.12.2010
Kusi: Podle mě už i ty průběžné moc nedělá.

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
Alebo v dost malom rozsahu.

No vyzera to na zmrtvychvstanie Alexy. Alebo nastup MozRanku?

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Boužel to tak vypadá, bojovali proti nakupování a prodávání odkazů banováním a dospěli k tomu, že když zrušej GPR tak sníží automatický prodej odkazů, za chvilku projde resetování GRP :)



// Uvidíme zda-li se vyplní sci-fi :D

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Onedlho, ako Drago správne napísal, neznamená pre každého "o chvíľku"... "in future" môže byť aj "in 10 years", takže nejako extra by som sa netešil. Každopádne by som bol rád, keby to bolo už hoci aj hneď. Keďže som Slovák, tak je to pre mňa dôležitejšie, ako si to asi nejaký Čech dokáže predstaviť :). Ja mám totižto na weboch SR0 ...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se