SEO

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Chtěl jsem se zeptat jaké používáte katalogy pro registrování odkazů? Moc zdarma katalogů jsem nenašel. Má registrace v takovém katalogu velkou váhu? Díky :)
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nepoužíváme, nemá to cenu a ani žádnou pozitivní váhu, ba naopak.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Více lidí mi chodí pouze z http://odkazy.seznam.cz/
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Registraci do katalogů nedoporučuju (pokud si neohlídáš kvalitu). Výsledně svému webu spíše uškodíš. Poslední dobou to vyhledávače hodně trestají. To samé i sitewide z webů, kde vyhledávače nechtějí indexovat stránky.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Odkaz v katalogu má váhu jen v tom, který není tuctovým katalogem. Zaměř se na specializované katalogy (oborové) s přínosem a váhou pro uživatele samotného.

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Aha, díky za info. A když už je v tom katalogu mám, například toplist nebo czin je lepší je smazat? Nebo stačí smazat zpětný odkaz na ten katalog?
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Mrkni se sem. Jako, že chceš smazat odkaz z tvého webu na ten katalog?

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Kohy píše:
Jako, že chceš smazat odkaz z tvého webu na ten katalog?

Jestli stačí když smažu zpětný odkaz na katalog ze svých stránek, nebo jestli musím smazat odkaz ručně přímo v katalogu. Díky
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Samozřejmě musíš primárně smazat odkaz z katalogu na tvůj web.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Na webu je nejlepší na katalogy vůbec neodkazovat, link za link v tomto případě nemá smysl. Nejlepší je odkaz ručně odstranit, pokud nejde (platí jen pro linky, které jsou svou autoritou opravdu špatné), distancovat - info zde - platí pro Google.

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Ale podle té stránky co jsi předtím posílal ty katalogy nejsou špatné.
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jsou na piču prostě :) Viz. můj nedávný test na registraci do katalogů http://wladass.cz/zase-ty-katalogy/ (rozděleno na víc článků).

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Wladass píše:
Jsou na piču prostě :) Viz. můj nedávný test na registraci do katalogů http://wladass.cz/zase-ty-katalogy/ (rozděleno na víc článků).

Podle toho co je v článku a v grafu to přineslo výsledek ne? Já už jsem z toho zmatenej jak lesní včela
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Jak již bylo zmíněno, prostě registrace se hodí jen do velkých katalogů jako je od seznamu a nic víc. Jen potvrdim co tu už bylo řečeno je to více méně na prd.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
krabby píše:
Podle toho co je v článku a v grafu to přineslo výsledek ne? Já už jsem z toho zmatenej jak lesní včela


Jinak, z obecných katalogů dávají smysl asi 2. Zbytek je na nic, někdy můžou dávat smysl oborové nebo lokální, ale jinak je obecně práce na katalogu ztráta času i peněz.

artaban
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 10.03.2014
Jen ty hlavní a určitě oborové mají smysl. Jinak je to ztráta času jak píší ostatní.

petrxxx
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 15
Registrace: 09.05.2014
odkazy.seznam.cz / firmy.cz, najisto.cz, kupodivu adresarfirem.cz, samozřejmě Foursquare, Yelp, Google Places, fanouškovské stránky na FB a na G+

bearish
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 03.01.2017
Wladass píše:
Nepoužíváme, nemá to cenu a ani žádnou pozitivní váhu, ba naopak.

Proč to podle vás nemá cenu?
Ano, ta otázka zní možná trochu blbě, ale s linkbuildingem ještě teprve začínám, a každá rada dobrá. :)
Zatím mi ten rozvrh práce vychází tak, že bych měl přispívát do diskuzí, registrovat firmu klienta do katalogů a analyzovat odkazy konkurence (soudil jsem na základě článku, kt. jsem použil pro inspiraci http://pcworld.cz/internet/linkbuilding ... vity-49293 ). ale nevšiml jsem si, že by psali něco o irelevanci katalogů.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Už jen to, že do katalogů se registrovalo někdy v počáteční historii internetu napovídá, že dnes to již není aktuální a nedělá se to.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se