SEO

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Ahoj ahoj,
jak moc je podle vás důležité mít na fóru nainstalovaný mód ultimate seo url?

Plánuji mít měsíční budget na reklamu na fb, čili lidé budou chodit i z FB, díky čemuž chci vytvořit komunitu (fanpage + reklama).

Otázkou mi tedy je, jestli je ten mód vůbec něčemu prospěšný, když to jen přidá název tématu do url, vidím v tom malilinkatej boost pro vyhledávače, ale jelikož je pro mě primární Facebook, nezdá se mi to jako až taková rána.

Co myslíte? Je SEO URL potřeba?
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
tak odpovedel sis zcasti sam..pokud budou navstevy a uzivatele z FB a dokonce tam budes mit i fanpage, tak se bez toho modu urcite obejdes :)
nechci michat jablka s hruskama, ale napr ani ve WP neinstaluju nejake mega pluginy na SEO, tady tyhle veci jsou stejne jen doplnky, nejdulezitejsi je prirozeny rust a prace s webem a obsahem

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Nic Ti to nevezme, maximálně Ti to něco dá. Bude něco špatného na tom když někdo přijde z googlu a ne z fb? Já bych ten mod nainstaloval.

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Tak samozřejmě, že návštěvy z googlu uvítám stejně jako z FB. Jde mi spíš o tu práci s tím, instalace, updaty, jelikož jsem phpbb samouk a dost velkej amatér, nechci si to stěžovat, jelikož módy do phpBB nejsou na 2 kliknutí. Jestli tu máte někdo vyzkoušeno, že se SEO URL se zvýšil počet návštěv z vyhledávačů o XX% budu velmi rád když se podělíte :-)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Přidat název tématu do názvu jde i bez SEO URL módu. Ten mód je komplexní a instalace je poměrně náročná.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
SEO URL (myslím si však, že jde jen o design textu), každý člověk pro web z vyhledávání je plus. Celkově se na ty adresy lépe nahlíží.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
Co si pamatuju z dob, kdy jsem trošku v phpBB chodil, tak existuje jednoduchý instalátor, který ti jakýkoliv mod nainstaluje.
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ten instalátor se jmenuje Automod, ale neřeknu už zda je zrovna s tímto módem kompaktibilní. Se spoustou módů je, ale tato modifikace je obsáhlejší než jsou běžné módy...

Nejlepší zkušenost mám s tím, když už si fórum nainstaluješ přímo jako premod (tj. stáhneš instalaci i s tím módem a nemusíš nic instalovat).

Z.Netopil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 31.01.2014
Co jsem ho používal, tak vím že jsem phpbb seo instaloval.
Na WebDeal.cz jsem už vydělal 16 000 Kč

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se