SEO

frances
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 63
Registrace: 30.04.2011
Zdravím rád bych se tu zeptal odborníků a kritiků na celkový dojem, ale hlavně na to jak je systém nakódován a připraven z hlediska vyhledávačů a SEO.

http://www.shopia.cz/

Snažil jsem se portál co nejvíce vyladit tak aby se líbíl jak návštěvníkům a vyhledáváčům ale mám trošku rozporuplné výsledky hlavně co se týče přirozeného trafficu z vyhledávačů.

Například mrtvé jsou seznam i google images i když jsou obrázky velice pěkně pojmenované, to samé platí pro longtaily a filtry které jsou kompletně předělané apod... Možná je tam nějaký zásadní fail který ale pořád nevidím. Budu rád za vaše konstruktivní názory a připomínky.

Toto vlákno jsem založil na více serverech takže poprosím o váš komentář pouze pod jedno vlákno.

Děkuji mnohokrát.
Affiliate evangelista / FrantisekSzabo.cz
 

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ono čo sa týka obrázkov, je podstatné si uvedomiť, že tie sa až tak často neaktualizujú. Kedy bola prevedená optimalizácia obrázkov? Seznam obrázky sťahuje, pokiaľ viem, každý polrok, google asi každý mesiac, ale možno sa mýlim, Google vždy všetko mení a Seznam prešiel na nové vyhľadávanie (kto vie, či to ovplyvnilo aj obrázky)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
SEO url tam jsou a kód je přehledný. Jen na co jsem narazil (ale to je problém v user-friendly), je ten, když se přepnu do Dárkového módu (kliknu na to velké tlačítko) tak by bylo vhodné u dárkového módu to tlačítko změnit na přepnutí zpátky. Všiml jsem si, že se zpátky lze vrátit přes drobečkovou navigaci, ale je to takové zapadlé.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se