SEO

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ahoj WDčkáři,

napadl mě takový malý online trend, spíše se jedná o určitá slovní spojení, která jsou právě aktuální. Dnes jsem psal článek o tom, že Google prodává Motorolu čínskému Lenovu - jedná se o KW - Lenovo kupuje Motorolu. Dá se na aktuálních trendech, akcích, událostech, zprávách nějak vytěžit? Máte představu, jak by šlo z tohoto příspěvku vytěžit maximum?

Článek se umisťuje přes anonymní okno na 5. místě. Určitě se podělte o návrhy, díky.

lenovo_kupuje_motorolu.png

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Dík za tip, authorship jsem měl propojený, ale fotku ne asi moc dobrou, co se týče podmínek. Focenou tak trošku zezadu. Uvidím, zda už budu vidět.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy píše:
Dík za tip, authorship jsem měl propojený, ale fotku ne asi moc dobrou, co se týče podmínek. Focenou tak trošku zezadu. Uvidím, zda už budu vidět.


Na fotku bacha, je hrozně duležitá. Zadek si tam radši nefoť (nebo tě pošlou do pr...) .... jo to mělo být ze zadu :-D

Co se týče těžení z článku - asi bych tam nasadil nějakou reklamu, která alespoň trochu souvisí s obsahem (ale to asi pro tebe žádná novinka nebude). Osobně teda obdivuju tvůj styl - nejdřive naspat a pak se zamýšlet jak to prodat. Já věci dělám tedy opačně.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se