SEO

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Ahoj,

chtěl bych se zeptat zda někdo používáte seoadministrator http://www.seoadministrator.cz/ jde mi o to že na větší projekty mám collabim, ale pokud chci jen měřit pozice u nedůležitých stránek zda je na to tento nástroj dostačující.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Na měření pozic u nedůležitých stránek je jako dělaný :)

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Základní verze stojí asi 750Kč tak jsem si ji tedy objednal a uvidíme co to umí :)

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Aha, tak někde jsem četl že na seznam to neumí třeba sto slov... na a na google to po mě chce vyplnit captchu... proč tohle nepíšou v demu? :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Miskin píše:
Aha, tak někde jsem četl že na seznam to neumí třeba sto slov... na a na google to po mě chce vyplnit captchu... proč tohle nepíšou v demu? :)


Protože by sis to pak nekoupil :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Miskin píše:
Ahoj,

chtěl bych se zeptat zda někdo používáte seoadministrator http://www.seoadministrator.cz/ jde mi o to že na větší projekty mám collabim, ale pokud chci jen měřit pozice u nedůležitých stránek zda je na to tento nástroj dostačující.



Používám seonastroje.cz zadarmo a jsem spokojen. měří pozice a vyznačuje i změnu oproti poslednímu měření (každé 2 dny). takže pokud jsem v zelené barvě, jsem spokojen :-D

Pro měření návštěvnosti a stastiky pak doporučuju statcounter.com - stastiky pěkně v soukromí

Pavel Horelica
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 18
Registrace: 14.04.2012
seoadministrator samozřejmě umí změnu pozic také, to umí takřka každý nástroj včetně collabimu. Používám seoadministrator a jsem spokojen.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Wladass píše:
Však počkejte na monitoring na monitoruju.net :D


No však já už začal bourat tu čekárnu co jsem si postavil :-p
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se