SEO

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
Čau všichni,

před nedávnem jsem regnul tuhle doménu, bylo to na popud jednoho SK uživatele známého především na WT - křestním jménem Patrik. On tvrdí, že se žádný takový experiment dělat nedá a že on má vždy pravdu. Podle něj výsledky nejdou brát vážně.

Proto hledám několik dobrovolníků na spolupráci. Předem upozorňuji, že na webu nechci vydělat ani vorla, aby někdo neměl tendenci říkat, že je experiment ovlivněn. Veškeré náklady na domény atd. bych samozřejmě hradil ze svého.

Mám v plánu udělat různá porovnávání několika webů, a to například:

- duplicita webů
- vliv doménového jména na pozice ve vyhledávání
- chci i vliv registrace do katalogů, ale to už dělá Wladass, takže to bude zajímavé srování
- vliv "PR webů"
a mnoho dalších věcí....

Je to na delší dobu, aby byly výsledky relevantní, ale potřebuji s tím pomoct od lidí, kteří se v SEO praktikách orientují. Pokud si i tady budou všichni myslet, že je to pitomost a výsledky nelze brát vážně, tak to udělám sám (ikdyž to bude trvat déle), protože já jsem přesvědčen, že to lze.

Takže sháním několik lidí do týmu (pište do SZ s čím můžete pomoct) a taky bych rád slyšel názory tady v diskuzi.

Dík :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nebudu psát do PM, ale napiš s čím konkrétně by si chtěl pomoci :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Kolik hodin práce si na tom od lidí představuješ? Něco podobného tu už je, asi rok staré... Ale nevím jak moc tomu lidi věří, já docela ano.

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
Wladass:

například s tou registrací do katalogů, umisťování PR článků - prostě ty věci, který jsou "prý" absolutně k ničemu a nepomáhají. Pak taky bude potřeba udělat onpage faktory na webu, tady bude potřeba, aby na 3 webech, které se budou srovnávat, dělali 3 lidé, aby byl každý web jinak atd... to jen pro příklad

janKali:

můžeš mi poslat URL a tu podobnou věc? Nechci na tom trávit hodiny každý den, takže hodiny neřeším.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Musilda
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 34
Registrace: 02.12.2010
Klidně bych s něčím pomohl, pošli mi SZ.
Co jste chtěli vědět o Wordpressu a báli jste se zeptat :-) Musilda.cz

siva01
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 37
Registrace: 09.05.2012
osobně si myslím, že je to zbytečný web... Takové věci si totiž můžu testovat na webu, který má nějaký skutečný účel... Co jako chcete psát do těch PR webů ? že děláte experiment, kolik toho vyhledávače snesou ?

Trochu mi uniká, co má být na tom webu za obsah. Protože obsah je král... když budete mít blbý obsah, tak je experiment odsouzen k nezdaru. Navíc nevím na jaká slova to chcete testovat.... Zkuste se třeba dostat na "SEO optimalizace" na první stránku... Jestli se to podaří, tak budu projekt považovat za smysluplný, ale vzhledem k tomu, že chcete testovat "zakázané techniky", tak to na úspěch moc nevidím :p
Starám se o prodej a online marketing chladící techniky Liebherr.
Píšu blog o online marketingu SEOwebmaster.cz
 Nástroje pro SEO a linkbuilding

naweb
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 20.10.2012
Moc nevidím smysl testovat věci, které teď možná ještě fungují, když za půl roku google nebo seznam změní váhy a experiment bude na nic.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Také v tom moc nevidím smysl, jelikož pokud uděláš 3 stejné weby, a budeš chtít testovat penalizace za katalogy atd, tak dopadneš podobně jako drago: http://404m.com/2013/01/23/jeden-nepovedeny-test/. Navíc každý web půjde svou cestou, nikdy neuděláš 3 stejné se stejnými odkazy nebo jak to myslíš. Já bych raději tvé síly směřoval k něčemu, kde vyděláš a nebude tě to stát tolik času :) Na toto téma je spousta zahraničních zdrojů, tak raději založ magazín a překládej je do češtiny :)

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Neslo by venovat energii do neceho prinosneho?

Reklamniagent
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 14.09.2011
Doménové jméno má vliv na pozice, a ano registrace do katalogů,specielně pro Seznam, zatím stále také mají vliv. A je tohho více. Třeba ukryté znaky na webucca 500 slov o velikosti 0.00nic mm vypadající jako řádka google penalizuje a web byl dohledaný jen na jméno www adresy, jinak totálně zabanopvaný.. To byl jeden můj klient, ale po opravě, do týdne,plus odeslání správných sitemap, vše bylo, jak má být. A nyní je na předních pozicích neustále.

Nějaké další dotazy, ať nemusíš dělat dlouhodobé testy? :)
Ilja Hynek, P-I-R-@-T, První internetový reklamní @gent
Reklama, propagace, SEO poradenství, inbound marketing. Poctivé SEO a cílená reklama.
 Víkendový horoskop: Luna v Beranu pomůže s faldy https://t.co/fnjyNSt16h

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se