SEO

frances
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 63
Registrace: 30.04.2011
Zabýváte se tu někdo nákupem či prodejem příspěvků na facebooku nebo twitter statusů? Případně je tu někdo s portfoliem facebook stránek nebo twitter účtů?
S přibývajícím vlivem social ranku to je myslím docela důležitý vývojový krok pro každého linkbuildera. Co si o tom myslíte?

Díky za reakce.
Affiliate evangelista / FrantisekSzabo.cz
 

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
HnnbL
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 9
Registrace: 04.03.2012
a niečo pre slovenský sociálny linkbuilding by sa nenašlo ?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
V čem je to zajímavý ? Vždyť to umí jen jednu sociální síť :)

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Ano a víc to ani umět nemusí, je to prostě zaměřeno na teety a ne na nic jiného.

Lany - mám zkušenosti, co tě konkrétně zajímá?

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Michal Kubíček píše:
Lany - mám zkušenosti, co tě konkrétně zajímá?


Aktivně to využíváš sám, nebo na jakém profilu na twitteru? Rád bych se podíval, jakým způsobem taková inzerce probíhá. A především mě zajímá využitelnost: mám jednoho klienta, chudý TW profil, a chtěl by jej obohatit. Myslíš si, že toto je dobrá cesta pro získání followerů, i když dané téma není nikterak skvělé (stavba domů). Díky za odpověď :)

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Spis je to vhodne na ziskani cileneho trafficu a linkbuilding ze socialnich siti. Na ziskani followeru by se musely vymyslet zajimave statuty

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Díky za odpověď, to jsem si myslel, a právě ty "zajímavé statusy" jsou u tohoto klienta celkem problém :)
A ty to využíváš aktivně? Máš to na nějakém profilu? Případně mohl bys ten profil ukázat, na kterém to běží? Klidně do pm. Děkuji

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Jsem spoluinvestorem.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Moc pěkná investice. Pokud se bude projektu dařit a máš spolehlivý tým, pak není špatný nápad udělat něco podobného na sociální síť http://pinterest.com, která se teď hodně rozmáhá.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se