SEO

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Pominu-li to že sem tam je má čeština úděsná, tak zrovna teď se chystám postnout na blog písničku kterou zpívá moje babička, je v ostravském nářečí. Tzn. vyhledávač tam nebude znás skoro žádné slovo. Co myslíte může mě takový text nějak výrazněji poškodit? Jak tomu předcházet? (dal jsem tam větu že je to v nářeči) http://mojeokoli.cz/index.php?a=273

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jedna stránka by ti neměla uškodit, jestli si to chceš pojistit tak tam hoď noindex. Možná by dobré aby jsi měl v hlavičce metatag content-language aby vyhledávač věděl, že to má zobrazovat na hledání pouze v češtině ale je otázka jestli mu nebude vadit to nářečí. Ale i tak jedna stránka nemá na celkové umístění webu velký vliv.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Já si myslím, že ti to může jen prospět. Proč se domníváš, že by ti mohlo uškodit?
Se omlouvám idp, ale žádné meta bych ta nedával proč - zajímá mě to.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
aby vyhledávač věděl, že se jedná o stránku v Češtině, kdyby byla tvořena pouze tím nářečím tak by ji nemusel detekovat jako českou a při vyhledávání ji dal menší relevanci než stránce která má více českého textu a také obsahuje hledané slovo. Ale když nebudeš mít v cizím jazyku větší část webu tak by se nic nemělo stát.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Nic se nestane.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se