SEO

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Přemýšlím nad jednou věcí.

Dejme tomu že mám eshop kde beru xml od dodavatele včetně popisku. Toto xml má odhadem dalších 40 eshopů.
Pokud změním popisky u cca 1000 produktů, bude to mít pro mě význam z hlediska SEO? Jedná se o docela konkurenční prostředí (spodní prádlo), kde ale i velcí hráči tento popisek přebírají a neupravují.
O významu pro návštěvníky se nebudeme bavit, jde mi čistě o to zda se to vyplatí, z pohledu SEO :) Pokud investuji třeba 10000 Kč do popisků.

Kdyby to byl můj klient řeknu mu ano udělejto, ale eshop je v podstatě můj a to je trochu něco jiného :) (není moc peněz na rozvoj).

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Mohu říci, že to smysl mít bude. My jsme drosphipment partnerům poskytovali naše popisky, ale ukázalo se, že z pohledu SEO je to problém. Texty se jim nyní předávají bez prvního napsaného odstavce u produktu a šli jsme hodně nahoru, protože to není duplicitní obsah. Pokud si dáš tu práci a napíšeš dostatečný počet unikátních textů, tak nad neunikátníma textama vyhráváš!

Miskin píše:
Přemýšlím nad jednou věcí.

Dejme tomu že mám eshop kde beru xml od dodavatele včetně popisku. Toto xml má odhadem dalších 40 eshopů.
Pokud změním popisky u cca 1000 produktů, bude to mít pro mě význam z hlediska SEO? Jedná se o docela konkurenční prostředí (spodní prádlo), kde ale i velcí hráči tento popisek přebírají a neupravují.
O významu pro návštěvníky se nebudeme bavit, jde mi čistě o to zda se to vyplatí, z pohledu SEO :) Pokud investuji třeba 10000 Kč do popisků.

Kdyby to byl můj klient řeknu mu ano udělejto, ale eshop je v podstatě můj a to je trochu něco jiného :) (není moc peněz na rozvoj).

bajcicak
WD Trader: 3.5/5

Příspěvky: 29
Registrace: 02.11.2012
já se to taky chystám změnit. Myslím, že to bude mít vliv jak z pohledu SEO, tak z pohledů návštěvníků.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Vliv to má a hodně velký. Pokud chcete prorazit v tak konkurenčním prostředí, tak je to myslím nezbytné, ale u takového prostředí by ses se měl ještě snažit dát svému eshopu přidanou hodnotu, aby lidé u tebe nakupovali.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Tak jsem se rozhodl do toho jít, uvidíme o kolik se zvedne návštěvnost :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Pak nás informuj. Jsem zvědavý, jak to je v prádle...

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Určitě by bylo dobrý to pak vyhodnotit :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se