SEO

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
Zdravím,

chci se zeptat, zda dnes mají vůbec nějaký vliv štítky ve wordpressu na SEO a pokud ano, je lepší zvolit třeba 3 klíčová slova nebo vypsat všechny klíčová slova, která by se k danému článku mohla hodit?

Předem díky za odpověď.
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak štítky se jistě stále hodí. Vytváří ti to další stránky, které vyhledávače registrují.
Také je dobré přidávat adekvátní štítky z důvodu, vytvoření stránky se štítkem, kde uživatel najde články podobného tématu.
Tak že štítky určitě ano, ale max tak 5, podle délky, není to zase moc pěkné mít pod článkem spousty štítků.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
Děkuji peeeeta. Budu je tedy využívat. :)
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
peeeeta píše:
Vytváří ti to další stránky, které vyhledávače registrují.

Kvůli duplicitě mám nastaveno u štítků noindex.

Jinak štítky používám asi u poloviny webů a nějaký výrazný vliv na SEO nepozoruji - možná je to ale tím noindex :-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Já zase mám normálně zapnuté indexování a přivádí mi to další návštěvníky.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
já mám na nějakou štítkovou stránku skoro polovinu vstupů z organicu

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Doporučuju udělat speciální štítek, který bude označovat například komerční článek anebo návod, který časem nestárne na rozdíl od běžných článek. Do budoucna se to fakt hodí. Komerční článek většinou mívá zakázanou diskuzi anebo vypnutou formu určité reklamy. Nesmrtelné články zase můžeš propagovat třeba přes 404.

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Ono je docela důležité, jaká klíčová slova zvolíš, jestli to nějak vychází z analýzy klíčových slov pro daný web, jestli je pro návštěvníka přínosné dostat se na stránku, kde je souhrn článků pro dané klíčové slovo, nebo jestli to děláš jen kvůli longtailu bez ohledu na chudáka návštěvníka.

Obecně štítky určitě význam mají, pro návštěvnost z vyhledávačů jdou využít a dají se šikovně použít pro skupiny tématicky zameřených článků, které ale nespadají do stejné kategorie.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Štítky se velmi dobře indexuji, kord jestliže píšeš na webu na podobné téma. Určitě radím používat a můžeš je vytvářet klasicky ručně nebo máš na to pluginy co ti štítky vytáhnou z článku.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Štítky poměrně dobře fungují na jednoslovná KW, protože za sebou vykazují tématičnost. Ač vykazují duplicitu. Na KW smartphone jsem aktuálně na Seznamu na posledním místě první strany. Pokud bych maličko šlápl do pedálů, dá se dostat na 3-6 pozici. Nějaká návštěvnost z toho pramení. :)

pepperos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 09.07.2011
Štítky jsou super, používáme na některých projektech pro kategorizaci příspěvků, které chceme více zviditelnit. Vybrané štítky pak zaindexujeme a často přináší i návštěvníky z vyhledávačů. Ale nic se nesmí přehánět, aby pak kvůli duplicitě na neunikátnímu textu nepřišla nějaká panda apod. V minulosti s tímto přeštítkováním měl problém blesk.cz, jestli si dobře pamatuji.
Trénink, který nasměruje váš internetový marketing správným směrem:
eMarketingovýKompas.cz.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se