SEO

spojka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 10.10.2012
Zdravím,
chybělo mě na internetu jednoduché upozornění a statistiky změny PageRanku na mých stránkách, proto jsem vytvořil stránku, která měří PageRank a při změně Vám zašle na email upozornění a přidá změnu do grafu vývoje PageRanku na stránkách.

Stránka: http://www.mypagerankchecker.com

Budu rád, když stránku vyzkoušíte a doufám, že Vám pomůže při správě webových stránek.

Pokud máte nějaký nápad na nějakou funkci, nebo jste našli chybu, určitě napište.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
pekny, ale malo informaci. vyuzivam systemy co mi daji komletni informace a jeste mi je zasilaji pravidelne na email.

skoda, ze jen pro PageRank

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
A já když viděl nadpis, tak ve mě hrklo, že proběhl update :D Jinak moc pěkný, hned jsem tam připsal svůj email ;)

PS. Zdržte se komentářů jakože na GTPR Update je ještě brzy, já to moc dobře vím :D

spojka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 10.10.2012
Otakar Pěnkava: Pokud si zažádáš upozornění na meil kontrola probíhá každé 2 dny, všechny domény v databázi kontrolujeme každých 10 dní a vykreslujeme graf.

Poptavka-zdarma.cz: Jaké služby například používáš? Časem bych chtěl udělat ještě další stránku s mnohem více funkcemi.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Pekna ta holandstina :) Cowboyfilm adres

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
spojka: naprosto klicova funkce u me neni rank, ale hlidani pozice ve vyhledavacich na dane slovni fraze....inspiraci hledej v seonastroje.cz - podle mě zatím nejlepší vecicka

vidim tam ktere weby mi ovlivnuji jine, kde se prede mne nekdo cpe a kde mam pridat apod.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
spojka píše:
Otakar Pěnkava: Pokud si zažádáš upozornění na meil kontrola probíhá každé 2 dny, všechny domény v databázi kontrolujeme každých 10 dní a vykreslujeme graf.


Mysli pak i na limit 1000 ověření/den. Pokud to chceš rozjet globálně, je třeba počítat s tím, že dřív nebo později na tento limit narazíš.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se