SEO

AthoX
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 13.11.2010
Dobry den,
rad bych se zeptal ohledně vlivu registrace do katalogu, zda to ma nejaky vyznam kvulinemz se vyplati dat par stovaku nebo to ma zanedbatelny efekt, ze je prakticky zbytecne nechavat web registrovat do katalogu.

S pozdravem AthoX

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Registrácia do (kvalitných!) katalógov je užitočná vec - no treba počítať s tým, že je to iba efekt zvýšenia PR/SR stránky, nič viac. Každopádne ak je stránka zaregistrovaná do povedzme 300 katalógov, pričom všetky majú PR minimálne PR 4, tak sa efekt určite dostaví a stránka by mala dostať minimálne PR3.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, kvalitní katalogy dokáží přinést užitek. Ale nekvalitní (čti s nízkými ranky) přinesou prakticky nulovou hodnotu.
Nejsem sice SEO-expert, ale když rozjíždím nějaký web, tak aby se rozjel rychleji ho nechám zaregistrovat třeba do 100 katalogů.
Člověk navíc musí vědět o nějakém tom spolehlivém registrátorovi, třeba jsem měl zkušenost se 2 registrátorama, že mi odevzali jako, že zaregistrováno a ve skutečnosti byla zaregistrována sotva 1/4 toho co jsem si zaplatil...

Homer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 16.11.2010
Senky píše:
ak je stránka zaregistrovaná do povedzme 300 katalógov, pričom všetky majú PR minimálne PR 4, tak sa efekt určite dostaví a stránka by mala dostať minimálne PR3.


Prosím dej sem nějaký seznam katalogů, které mají PR-4 i na podstránkách s odkazy (PR-4 na HP je k ničemu). nemusí jich být 300, stačí jenom 100:-))

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Fuu, tak to ti neviem povedať - ja som sa linkbuildingu nikdy nevenoval, len čo som videl ľudí, ktorí sú fakt spoľahliví, tak mali ponuky že registrácia až do 900 katalógov - z toho minimálne 300 PR4. Neviem ale či mali aj podstránky PR4 - fakt, že som sa tomu nikdy nejako veľmi nevenoval (a ani netvrdím, že to musí byť pravda, len že to boli spoľahliví ľudia, takže by si asi reputáciu klamstvom nekazili)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se