SEO

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Zdravím, tento rok čím dál více pozoruji vstup Slovenských firem na český "SEO trh". Všimli jste si toho taky, nebo to je jen náhoda u mne?

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
O jake firmy se jedna? :D (asi jsem si niceho nevsiml, kdyz netusim)

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Nechce se mi je psát :) ale prodávám občas odkazy a články, a už jsem fakturoval 3x na Slovenko... předtím za pár let nic.. A nejsou to firmy alá H1, ale ani alá webtrh :)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Miskin píše:
Nechce se mi je psát :) ale prodávám občas odkazy a články, a už jsem fakturoval 3x na Slovenko... předtím za pár let nic.. A nejsou to firmy alá H1, ale ani alá webtrh :)

co má společného prodávání odkazů a článků se vzestupem "SEO firem" ?

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Slováci se sem derou už asi půl roku.

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Zajímavé, ale přitom je to docela logické.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
To je v mnoha oborech, Slováci podle mě vlastní "IT trh" ani nemají, většina z nich je na českém. My máme trh podstatně celistvější a samostatnější, kdežto Slováci ne. Alespoň mně to tak přijde a určitě to nebude ve všech oborech. A neřekl bych, že je to špatně. Naopak.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Nevím o žádném vzestupu? Vlastně ani o žádných SEO firmách na Slovensku. Které jsou na vzestupu prosím - konkrétně?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Pavel: já jsem zaznamenal jen zvýšenou poptávku od SK na reklamní články. Respektive shání backlinky pro slovenské weby. Naposledy to bylo od seocentrum.sk. Naopak ubylo nabídek od CZ agentur/firem/jednotlivců. O nějaké expanzi se rozhodně nedá mluvit. Porovnáváme tu jednotky nabídek za posledních 6 měsíců.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Podle mě spíše více firem na Slovensku řeší SEO. Ale agentury/freelanceři tam solidní moc nejsou. Přesněji jediné solidní jméno, které znám je Tibor Peták.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se