SEO

Bobb11
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 13.09.2012
Nevím čím to, ale už dlouhodobě mi seznam.cz padá. Zadám si klíčové slovo, přepnu na další stránku a spadne s tím, že tam je smutný seznam. Dělá vám to také, nebo se to děje jenom mi?:D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Ano, děje se mi to teď často. Seznam prochází změnami, zkouší vylepšit vyhledávač. Když už jsme u toho Seznamu, tak bych měl taky 2 dotazy.

1) Daří se vám pohnout s weby směrem nahoru? Poslední se mi zdá Seznam zaseklej a ať dělám co dělám, tak se nemohu pohnout. Přitom na Googlu se mi weby hýbou.
2) Dokáže Seznam vyhodnocovat odkazy ze sociálních sítí? Narážím na jejich nápovědu, jak získat zpětné odkazy. Jako jeden ze způsobu uvádí i sociální sítě, viz http://napoveda.seznam.cz/cz/fulltext-h ... e-faktory/

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Taky jsem to zaznamenal.
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Zažijte revoluci ve Vaší kuchyni: Magnetky na lednici, které promění vaši Kuchyni!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mac píše:
Já zaznamenal propad. Přesněji šly přede mě non-CZ weby a to i úplně mimo mísu.


Taky bys mohl věnovat alespoň vteřinu na přečtení prvního postu, tady jde o to, že padá Seznam vyhledávání a ne nějaké tvoje weby :-D Ty někdy musíš hulit velice kvalitní matroš :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mac píše:
Taky bys mohl věnovat trochu pozornosti diskuzi. To, že šla mírně do OT, už je druhá věc. ;-)




PS: Fet odmítám ve všech jeho podobách.


Diskuzi sleduju, o propadech tu není ani Ň. Jen otázka, jestli jdou někomu weby NAHORU a ne jestli se někomu propadají. Možná kdybys použil citaci, nevypadalo by tak často, že jsi drobet zhulenej :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mac píše:
O pohybech ANO. Znova:

Ale klidně ze sebe dělej debila dál. Řekl bych, že nebudu ten, kdo má problém s hulením. ;-)


NAHORU, ne PADÁ slova dost rozdílná, debila ze sebe děláš poslední dobou jenom ty a to i tím jaká volíš slova, každá tvoje druhá odpověď musí obsahovat "debila, pí..., kur... atd. Dej se drobet dohromady.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Mac a Freez:

Nehádejte se. Dnes je již tak hnusný den kvůli počasí, tak proč si ho ještě znepřijemňovat nadávkami? Jinak má pravdu Freez, neměl jsem namysli pohyby dolů, ale pouze nahoru, kdy se mi zdá, že to je dáno napevno a nejde se tam dostat. Pokud se kouknu na některé weby, tak bych se nebál snad ani tvrdit, že mají pozice koupené (nemám na mysli PPC).

Doporučení pro Mac a Poptavka-zdarma (tito uživatelé tím trpí nejvíce, ale samozřejmě to platí i pro ostatní):
Používejte citace ať ostatní diskutéři jasně vidí, na co reagujete. Zároveň doporučuji se vyvarovat častému psaní ironických poznámek, které jdou v psané podobě těžce rozeznatelné. Vyvarujete se tak mylnému pochopení vašich názorů a nebude docházet ke střetům.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mac píše:
Dobrá potrpíš si na slovíčkaření a asi i na pseudofilozofii. Beru v potaz. Vulgarizmy stejně jako citaci využívám jen, když je to nezbytně nutné - Rána do palice je mnohem účinnější, než obsáhlé rádoby intelektuální diskuze o ničem. Je to něco, s čím máš nejen ty problém, každopádně pro mě to není dostatečný důvod k tomu, abych na tom něco měnil.

Ale tohle už není trochu, ale pořádně OT a protože nestojím o další PM promluvu do duše, nechám tě bez jakékoli další reakce sdělit mi, co máš na srdíčku a tím pro mě bude tenhle topik uzavřená kapitola. ;-)


Nevím o tom že bych ti já někdy posílal nějakou PM s promluvou do duše či nějakou jinou, na sobě nic měnit nemusíš, mně nevadí že si hulvát, takovejch je. Chovej se jak uznáš za vhodné je to tvoje vizitka, ne moje.

-- 10. 10. 2013 13:42 --

stephan píše:
Jinak má pravdu Freez, neměl jsem namysli pohyby dolů, ale pouze nahoru, kdy se mi zdá, že to je dáno napevno a nejde se tam dostat. Pokud se kouknu na některé weby, tak bych se nebál snad ani tvrdit, že mají pozice koupené (nemám na mysli PPC).


Osobně nemohu překonat na Seznamu pomyslnou hranici SR4, zase na druhou stranu je mi to jedno z toho důvodu, že web má návštěvnost a na KW je permanentně v první pětce, takže ten rank je mi tak nějak šumák, je to ale dost divné.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
freez píše:
Osobně nemohu překonat na Seznamu pomyslnou hranici SR4, zase na druhou stranu je mi to jedno z toho důvodu, že web má návštěvnost a na KW je permanentně v první pětce, takže ten rank je mi tak nějak šumák, je to ale dost divné.

Já Srank nesleduji (stejně se mi nedaří dosáhnout ani SR 4 :D ), ale podívám se na konkurenční weby. Ale nějak se mi nechce věřit, že by Srank hrál výraznější roli při určování pozic v SERPu.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Taky mi v poslední době někdy klekne častěji než dříve

weby se, ale pohybují různě sem tam řekl by jsem, že spíš náhodně, ale pohyb tam je u mě cak cak pořád stejný o 5 pozic nahoru pak zase o 5 dolu, ale co jsem měl parádní propad u některých webů cca pře měsícem až někam odkud není návratu... tak ty pomalu jdou nahoru a některé už jsou na stejných místech.

Před zhruba měsícem jsem začal nakupovat odkazy pro jeden web a ten mi nahoru jde vždycky poposkočí 5/10 pozic pak se zase vrátí o 3/5 pozic zpět pak zase poposkočí, zase se vrátí, ale jde nahoru tímto stylem.:)

Co jsem si vypozoroval u webů, kde je nalinkováno až do posr*ní ( 100tis.+ ) vidím propady, naopak u webů kde je pár stovek odkazů vidím postup.

ze sociálních sítí nedokážu říct

myslím, že se něco děje, protože na fulltext blogu seznámeckém od srpna ani čárka.
Za to na sklik blogu to žije je z toho jasné co je víc zajímá.
Jinak u nás je nádherně sluníčko a teplo:)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mac píše:
//edit:

Ne ty. Ale na základě podobných "píčovin" - omluva, mi je je potřeba udělovat. Sáhni si do svědomí - Kolik mých postů si nahlásil jako závadných, jen na základě toho, že si je nebyl schopný pobrat, případně, že byla dotčena tvá ješitnosti. A to teď nemířím jenom na tebe. Popravdě až do téhle diskuze mě ani nenapadlo, že bys taky mohl mezi tyhle jednoduché hlupáka patřit. Věřit se mi tomu nechce ani teď. Jako docela zklamání.


Sahám si do svědomí, nenahlásil jsem nikdy nic v čem by si jakýmkoli způsobem figuroval. Na WB hlásím jenom chyby a podvodné linky pokud je náhodou najdu. Nejsem práskač, na to nemám čas. A popravdě tohle by mě ani ve snu nenapadlo. Jak ale píšeš, asi s tím máš zkušenosti. Ješitnej nejsem, ale už jsem se od tebe dnes dozvěděl že jsem vlastně "ješitnej debil a jednoduchej hlupák co na tebe práská" :-D No co já se dneska ještě nedozvím.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Bobb11
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 13.09.2012
Seznam je trošku zasekanej, co se pozic týče. Ale myslím, že to je poslední dva dny. Jinak teď se to zase opět trošku pohnulo. Ovšem něco dolů, něco nahoru.

Linky ze sociálních síti by měl brát v potaz ale co jsem četl, tak vyhledávače na to berou asi 7% důležitost, více berou na normální linkbuilding - diskuze atp.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
seznam nekdo pouziva ? :D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Musilda
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 34
Registrace: 02.12.2010
gransy píše:
seznam nekdo pouziva ? :D


Já ho třeba využívám velmi často. Google v přehnané snaze za relevantními výsledky nabízí dost často to co nechci. Pokud hledám nějakou firmu, neb adresu v ČR, tak jdu na Seznam.
Co jste chtěli vědět o Wordpressu a báli jste se zeptat :-) Musilda.cz

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
gransy píše:
seznam nekdo pouziva ? :D


Okolo 50% uživatelů české internetu podle dostupných čísel. Což by mohlo být okolo 3 miliónu lidí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se