SEO

klavesakm
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 82
Registrace: 30.12.2015
Rád bych se zeptal na Váš názor. Vaše zkušesnoti
Čím to je že Bing mi zobrazuje tak dobře, na klíčová slova na mé weby i krátce po spuštění webu. Na rozdíl od Seznamu a Googlu?
Ve výsledcích jsou i velké a staré weby ale někdy i více vespod.
Znamená to, že je i přesto, že zde není tak využívaný tak podle zobrazuje relevantnější výsledky?
Nebo tam není taková konkurence českých webů? Je pravda že počet výsledků je daleko menší.
Jde vždy o slova v doméně. Nejspíš tedy dává Bing přednost klíčovým slovům v doméně.
Bing tady moc lidí nepoužívá, já taky ne, ale je to dobrý pocit být na prvních pozicích. ;-)

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
K čemu ti je dobrý pocit když z něj máš minimální konverze. Já mám také na Yahoo dobré výsledky, ale je mi to k ničemu když to nesype patřičné peníze.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
Být první na Googlu, Seznamu, či Bingu nic neznamená. Vyhledávače personalizují výsledky, takže každému se zobrazí něco jiného. Rozhodují stovky faktorů od aktuální polohy, přes historii dříve navštívených stránek až po další parametry.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se