SEO

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Zajímalo by mě kolik zpětných odkazů se vám daří dlouhodobě udržet na Wiki ? :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Řádově desítky - je to o způsobu jejich tvorby. Dlouho mi trvalo se to naučit, ale teď už snad vím, jak na to :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Snad všechny :)
Když hraješ podle pravidel wikipedie tak ti je ani odstranit nemůžou protože by část textu ztratila význam.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Drago píše:
Snad všechny :)
Když hraješ podle pravidel wikipedie tak ti je ani odstranit nemůžou protože by část textu ztratila význam.


To bych netvrdil - jsou i tací správci, kteří ti referenci k textu odstraní, protože to považují za reklamu...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já se vždy snažím to napsat tak, aby dával odstavec smysl jen s referencí. Zatím se mi nestalo, že by to někdo smazal. Ale mám tam několik desítek odkazů z několika účtů za dva roky, takže ruku do ohně za to nedám, že něco někde nezmizelo.

Už se mi ale stalo, že zmizela bez vysvětlení celá stránka (s historii pár let), kde jsem měl taky odstavec.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Jj, ono záleží, který hňup správce se do toho pustí. To je ta otavřenost, ale jak píšeš, nejde to říct opět obecně.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
No je tam pár "exotů" s kterýma nemá cenu jakkoliv se dohadovat. U komerčních odkazů mi to nevadí (to jsou odstavce sfouknuté za deset/dvacet minut k článku na míru), ale občas kvůli budování prestiže účtů z kterých píšu, založím novou stránku, anebo doplním rozsáhlý kus textu. To je často i přes hodinu práce. No a na druhý den se dozvím, že to je navrženo na smazání protože odkazy nejsou důvěryhodné. Je to celkem paradox, že procpat "komerční" odkazy je snazší než ty u nekomerčních textů. Samozřejmě hádat se nemá cena. Vždy si člověk musí říct: "Tyto účty tu máš na linkbuilding ne aby jsi se dohadoval kvůli článku o filmu."

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Drago píše:
No je tam pár "exotů" s kterýma nemá cenu jakkoliv se dohadovat. U komerčních odkazů mi to nevadí (to jsou odstavce sfouknuté za deset/dvacet minut k článku na míru), ale občas kvůli budování prestiže účtů z kterých píšu, založím novou stránku, anebo doplním rozsáhlý kus textu. To je často i přes hodinu práce. No a na druhý den se dozvím, že to je navrženo na smazání protože odkazy nejsou důvěryhodné. Je to celkem paradox, že procpat "komerční" odkazy je snazší než ty u nekomerčních textů. Samozřejmě hádat se nemá cena. Vždy si člověk musí říct: "Tyto účty tu máš na linkbuilding ne aby jsi se dohadoval kvůli článku o filmu."


Svatá pravda.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Mám tam asi 3 odkazy.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Opravdu je síla těch odkazů tak velká? Není to přeceňováno? Pomůže to v SERP?

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pokud vím, tak jsou nofollow. Takže by nic přenášet neměly.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Není o čem... :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se