SEO

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Dne 28.4. jsem regnul doménu DroidApp.cz a začal registrovat do katalogů (asi 50). Ranky ale vůbec nenabíhaj. Proč? Tipy? Nemám s rankama zkušenosti. Asi je to krátká doba, asi málo katalogů. Fakt nevim.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Trpělivost:-) Při dalším přepočtu třeba něco dostaneš...

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Tak Google dělal přepočet 5.5., to bylo ještě brzo a Seznam od té doby co jsi na tom webu začal dělat ještě přepočet nedělal...musíš být trpělivý. I když já taky čekám na přepočet Seznamu jako "kura na snopel" :).

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Ok, díky za info všem :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A mohl bych se zeptat, k čemu ti ty ranky budou? Mě osobně by spíše zajímalo to, jestli se zvyšuje návštěvnost a až pak ostatní blbiny. I kdyby si měl oba ranky na 10, nemusí ti na web nikdo ani páchnolut! Rank k návštěvnosti neslouží a o tu by ti mělo jít v první řadě si myslím. Bez té neprodáš reklamu atd.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jsou weby, které prodávají rankama a dá se němi pěkně přivydělat. Návštěvnost je u takových webů až na druhém místě, ale je tam vždy riziko spadnutí ranků. Přijde přísný přepočet a příjmy jsou rázem na nule.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to je mi jasný, ale už z pohledu případného kupce bych raději volil odkaz z webu, který má ranky a i návštěvnost, než jen uměle nahoněné číslo (což není žádný problém).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Prodávat ranky je totiž naprosto jednoduchá a práci nevyžadující činnost, která se dá úspěšně automatizovat a spousta majitelů stránek radši bude s nohama na stole přihlížet, jak tam skáčou ty desetikoruny, než aby pro to něco udělali a prodali za pěkný peníz.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Kdyby jsen desetikoruny. U GPR 6 máš od 1000 CZK/měsíc nahoru za kus a minimální prodej na 3 měsíce.

Jinak se ztotožnuji s názory ostatních. Srank nějak zamrznul (někde je tu o tom i vlákno) a gpr jsi propásl. Btw. v podpisu si můžeš udělat z DroidApp.cz odkaz. Sice to s rankem moc nepohne, ale zase to přivede návštěvnost :)
Teď koukám na ten tvůj web. Tu patičku se skrytým textem dej pryč. Za to můžeš dostat od vyhledávačů ban.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se