Sociální sítě

frantamraz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 06.11.2017
Zdravíčko,

Neprodávám, jen mě opravdu zajímá, jestli lze vyčíslit v penězích hodnotu mé stránky:
https://www.facebook.com/frantamraz/

Díky, případně dodám statistiky apod.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Jelikoz je to stranka o Vas a s obsahem o Vas, tak to ma jedine hodnotu, kdyz prodate prava na sebe. Zni to divne, ale umelci vedi, o cem pisu.

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
Nelze vyčíslit má cenu záliby daného investora
Můj názor a nic proti Tobě
Stupidita a euforie u převážné většiny jedinců exhibující podobné akce postupem věku zaniká.
Ty máš větší nasazení a tah na branku vyzkoušej prodat sebe jako přidanou hodnotu k té stránce.
Se závazky samozřejmě

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
stránka o vás? vaše videa, fotky? No to asi nebude mít velkou cenu, ani změna názvu nepomůže protože vymazat obsah bude hodně složité. Stránku neprodávat, ale prodávat sebe, reklamní sdělení a podobně.
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

frantamraz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 06.11.2017
Děkuji všem za odpovědi. Nemám v plánu prodat, jen mě čistě zajímalo, jestli to má takto samo o sobě nějakou cenu.. :)

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Konečně se koukám i na obsah. Cenu to má velikou, jestliže mají Vaše videa stovky tisíc zhlédnutí. Ovšem jedině s Vámi. Prodat se to nedá, aby na tom najednou začal jiný obsah. Leda by kupující jel něco podobného. Prodáváte na tom reklamu ve videích?

frantamraz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 06.11.2017
Zatím jsem prodal pouze jednu reklamu. Nebráním se tomu, ale vybírám si inzerenty dle svého uvážení na zapůsobení na své publikum.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se