Sociální sítě

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Myslím že asi každý tuto změnu zaznamenal. Chtěl jsem se zeptat jestli už někdo nepřišel na to jak to aspoň částečně obejít? Pokud jsem to pochopil správně tak příspěvek, který olajkuje a na sdílí více lidí Facebook upředňostňuje. Nepomohlo by založit pár FB účtů a lajkovat a sdílet skrze ně?
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
To klidně zkus, ale je to spousty práce, která ti stejně bude k ničemu.
Prostě pokud chceš příspěvky zviditelnit, tak si zaplať.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Jak to zviditelnění funguje dál? Já mam na fb 500 lajků ale příspěvek mohu zviditelnit až pro 53 000 lidí. To uvidí i jejich přátelé?
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Ondřej Martinek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 64
Registrace: 10.06.2013
Záleží dle nastavení tvé kampaně "propagace příspěvku" - můžeš buď cílit na své vlastní fanoušky (a jejich přátele), nebo na vybranou cílovou skupinu (pohlaví, věk, místo, ...).
Jsem affiliate manažer a affilák - na blogu píšu především o výkonnostním marketingu.
 Bilancování mého podnikavého roku 2023

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Pokud si zaplatím za to, že můj příspěvek uvidí 5000 lidí, tak se bude zobrazovat tak dlouho dokud ho neuvidí 5000 lidí nebo je to například jen na den atd.
A když na stránce kliknu na sledovat tak uvidím všechny jejich příspěvky?
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No tak, když zaplatíš 5 000 lidí, tak dostaneš 5 000 lidí, otázkou je, zdali vybereš správnou skupinu, ne každý totiž klikne.

No s tím sledovat už to nebude asi tak žhavé, co jsem slyšel, tak se ti zobrazí minimum příspěvků.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se