Sociální sítě

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, jak moc velký vliv jestli vůbec má +1 a nebo přidání stránky do kruhu. Přihlíží na to google nebo už je to pasé?
Díky moc za poznatky
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Článků o tom je dost, zkus to tady, ale asi všemu bych nevěřil - http://www.sunitka.cz/c/551-nepouzivejt ... i-facebook

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Kohy: Články jsem našel, ale jsou staré a již to nemusí platit.
Přeci jen i authorship je pryč.
Chtěl bych právě znát, nějaké reálné zkušenosti z poslední doby.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Fabrik
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 63
Registrace: 10.10.2014
Osobně si myslím, že to vliv má. Pokud neodpoví nikdo, kdo má nějaké aktuální poznatky, možná by stálo za to vyzkoušet a po čase vyhodnotit.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Vliv to má. Po nasdílení něčeho na G+ je obvykle podstatně rychlejší indexace a zdá se, že to má vliv i na SERP. Jak moc to ovlivňuje těžko říct, to je mimo dosah mých testovacích možností.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Mám ověřeno, že pokud postuješ post na G+, třeba i ve skupině, je ve vyhledávání dostupný takřka do jedné sekundy. Tuším, že se hledaný dotaz zobrazuje jen lidem, které tě mají v kruzích.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
To mám také ověřené. Spíše mi šlo o to, zdali když bude mít článek více +1, tak zdali bude výše v SERP.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Matt kecá marketingové hovadiny jak se mu (Googlu) hodí. Viz. některé poslední testy (namátkou MOZ, Viperchill), které jasně dokazují, že dodnes velmi dobře fungují masivní odkazy třeba z patiček, sitewide a že odkazy mají pořád hodně velký vliv, přestože Matt už dva roky mele opak. Pořád máme v top SERP úplné nerelevantní sračky, agregátory, vykrádače obsahu atd.

Jaký vliv má počet G+ netuším, ale zcela jistě to má dopad na šíření a přímou návštěvnost. Takže to smysl má a jestli to přinese i něco v SERP, je to bonus navíc.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
basti píše:
Matt kecá marketingové hovadiny jak se mu (Googlu) hodí. Viz. některé poslední testy (namátkou MOZ, Viperchill), které jasně dokazují, že dodnes velmi dobře fungují masivní odkazy třeba z patiček, sitewide a že odkazy mají pořád hodně velký vliv, přestože Matt už dva roky mele opak. Pořád máme v top SERP úplné nerelevantní sračky, agregátory, vykrádače obsahu atd.

Jaký vliv má počet G+ netuším, ale zcela jistě to má dopad na šíření a přímou návštěvnost. Takže to smysl má a jestli to přinese i něco v SERP, je to bonus navíc.


O tom, že se agregátory zobrazovaly výše, se hodně mluvilo, ale to už dávno není pravdou. Alespoň u mě se agregace propadají o cirka 5 pozic.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak, když vidím, co je někdy schopen google dát na první pozice, tak žasnu.
Tak že nejspíše +1 u lidí, kteří nemají moc lidí, kterým by to sdíleli je na nic?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
peeeeta píše:
Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, jak moc velký vliv jestli vůbec má +1 a nebo přidání stránky do kruhu. Přihlíží na to google nebo už je to pasé?
Díky moc za poznatky


ANo, má to vliv velký, zejména v personalizaci.. Ale odpověď by byla na 3 věděcké články... Takže takhle stručně.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
1+ je dobré akorát na indexaci, jinak velmi dobře funguje vše, co by mělo být jakoby zakázané :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Co myslíš tím, mělo by být zakázané?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dobře funguje vše, co by "nemělo" dle dnešních rádoby SEO expertů (ověřené data z posledních pár týdnů)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Nejde určit co funguje a co ne, záleží na tom. To co funguje na jednom projektu nemusí fungovat na druhém. Fungují zajímavé informace. Fungují informace, které se dotýkají masy lidí. Fungují negativní informace, z části i pozitivní. Hlavně funguje to, co máš praxí odzkoušené. :P

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se