Sociální sítě

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Jako hodně často, tak dříve jednám, pak funguju. Regnul jsem si doménu, začal tvořit obsah...a až tak nějak byl, kouknul jsem se, že by bylo dobré k tomu mít i Twitter a facebook stránku. No s Facebookem to pominu, ale U TW měl moje jméno už někdo reglé. Dá se nějak dohledat? Jsou sice SZ na TW, ale nereaguje...jde nějak dohledat vlastník TW účtu?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Obávám se, že vlastníka asi nedohledáš, pokud ti ho někdo nepráskne. A proč nevytvoříš nějaký jiný účet? Zadarmo ti ho stejně nikdo nedá a jestli je aktivní a má již nějaké své obecenstvo, tak pochybuji, že i za drobnější úplatu ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Zkus zagooglit, možná najdeš někde nějakou zmínku.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mac píše:
jako jestli začal parazitovat na sikecově projektu, tak páky, jak se za sebe porvat, jsou ;-)

TW @sikec není v mém držení :D


No, nechci nikoho podceňovat, ale že by Sikec (soudě dle jeho dotazů) měl nějaký super projekt, na kterém by se snažil někdo parazitovat, tak to pochybuji :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Pokud nereaguje skrze PM, zkus mu ještě poslat normálně tweet (@jmenouctu ZPRAVA) ... pokud na tom accountu je aktivní, tak si tohle přečte spíš a pokud ne, tak máš holt smůlu a budeš muset založit twitter acc novej :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Alijosha píše:
No, nechci nikoho podceňovat, ale že by Sikec (soudě dle jeho dotazů) měl nějaký super projekt, na kterém by se snažil někdo parazitovat, tak to pochybuji :-)


Teď jsem se krutě urazil Alijosho, žádám satisfakci, co říkáš na břitvy? Za úsvitu na pláži Máchova jezera?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
sikec píše:

Teď jsem se krutě urazil Alijosho, žádám satisfakci, co říkáš na břitvy? Za úsvitu na pláži Máchova jezera?


Tak to sorry, nechtěl jsem tě urazit. Máchovo jezero mám celkem z ruky, tak to asi moc neklapne ;-).

Reagoval jsem na to takto hlavně proto, že ještě žádný super rozjetý projekt nemáš (ty plenky nepočítám), tak zde nemůže být naprosto žádná řeč o tom, že by se zmíněný Twitterista snažil na tobě parazitovat, obzvláště, když účet existoval dříve, něž tvůj webík.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se