Sociální sítě

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Je tu ještě někdo, kdo aktivně používá Google Plus?

Přijde mi, že to zapadá v zapomnění. Jako by o tom už nikdo moc nemluvil, nikde jsem to neviděl, nic.

Co myslíte?

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Já to testoval, dokonce to mám i někde na webu a mám jedno plus a to jsem dal já :)

Jinak to nepoužívám

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
G+ jsem ještě ani nezkoušel, nebylo proč, nebyla chuť, nebyl čas. Ale ze screenů to vypadá zajímavě.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
z času na čas sa tam pozriem, ale skôr to zapadá prachom, používa to minimum ľudí

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já ho mám, ale nějak extra nevyužívám (spíš vůbec).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Taky používám, i když ne denně.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Nebol som tam už pekných pár mesiacov. Iba zo začiatku som ho navštevoval a dúfal, že niečo konečne prekoná fb :D Ale možno v najbližších dňoch opäť zavítam

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já ho stále používám, i když ne třeba tak aktivně, jako Twitter. Je to tím, že většina mých kontaktů stále smrdí na Facebooku či Twitteru a tak nemám na G+ moc co dělat. Ale jinak bych určitě neřekl, že upadá v zapomnění. Nedávno jsem někde (myslím na zive.cz) četl, že podíl aktivních uživatelů se neustále zvyšuje.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jan Paluska píše:
...většina mých kontaktů stále smrdí na Facebooku či Twitteru a tak nemám na G+ moc co dělat...

To vyznělo jako výčitka. Problém ale je, že zatím podle názoru většiny není G+ v ničem lepší, než onen Facebook. Pro zastánce jednodušších sociálních sítí se nemůže rovnat Twitteru. Takže smrdět tady nebo tam... :))

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jo, já to chápu ... taky nikomu nic nevyčítám, každý má možnost volby :) Mě třeba se zdá Google plus hodně dobrej (oproti Facebooku) a evidentně v tom nejsem sám, když vývojáři Facebooku ihned přizpůsobili některé prvky tak, aby vypadaly jako na G+.

Ovšem co se Twitteru týče, ten bych za G+ nevyměnil :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jan Paluska píše:
...evidentně v tom nejsem sám, když vývojáři Facebooku ihned přizpůsobili některé prvky tak, aby vypadaly jako na G+...

V tom je ten problém :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Zrovna včera jsem dával na FB a na G+ nové fotky, postup na G+ drag and drop foto přetažena a popsáno asi za 2 minuty a je to. Na FB šestkrát mi spadla jejich java sračka na nahrávání fotek, tak jsem se dostal až do situce že jsem po jedné přes tlačítko přidat foto "projít pc" přidával jednu po druhé jak vocas, než jsem to popsal a označil osoby, samozřejmě že několikrát protože prostě na FB nemůže nic jít na poprvé. Den za dnem mě (a nejen mě) sere FB víc a víc tím že nefunguje, hrozně moc se tlačí do toho co uživatelé nechtějí, čím dál víc žije svým životem místo uživatelů bez vašeho vědomí za vás na zeď háže fotky, že to či ono se vám líbí, že jste si toho a onoho přidali do přátel, přitom tomu tak není. Hrůza, otázka je jak dlouho potrvá než to bude štvát tolik lidí že z FB utečou.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
freez píše:
Zrovna včera jsem dával na FB a na G+ nové fotky, postup na G+ drag and drop foto přetažena a popsáno asi za 2 minuty a je to. Na FB šestkrát mi spadla jejich java sračka na nahrávání fotek, tak jsem se dostal až do situce že jsem po jedné přes tlačítko přidat foto "projít pc" přidával jednu po druhé jak vocas, než jsem to popsal a označil osoby, samozřejmě že několikrát protože prostě na FB nemůže nic jít na poprvé. Den za dnem mě (a nejen mě) sere FB víc a víc tím že nefunguje, hrozně moc se tlačí do toho co uživatelé nechtějí, čím dál víc žije svým životem místo uživatelů bez vašeho vědomí za vás na zeď háže fotky, že to či ono se vám líbí, že jste si toho a onoho přidali do přátel, přitom tomu tak není. Hrůza, otázka je jak dlouho potrvá než to bude štvát tolik lidí že z FB utečou.


väčšina blbečkov tak skoro z FB neujde, nemajú dôvod na zmenu a hlavne nedôjde k náhlemu presunu väčšiny userov, a preto ostatní nebudú mať dôvod sa tam presúvať..podobné označovania a kdejaké sračky otravujú a serú aj mňa, ale väčšina ľudí čo poznám a nemám možnosť sa s nimi stretnúť sa na inú sociálnu sieť nepresune, preto FB používam...

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ono keby je na obidvoch serveroch rovnaká komunita a priateľov, ktorých mám na facebooku mám aj na Google+ tak by som si jednoznačne vybral Google+. Lepšie sa mi používal Google+. Bohužiaľ však sociálne siete sú o ľuďoch a nie o tom ako ktorá sociálna sieť funguje.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Já nedávno G+ zrušil, stejně jsem tam nechodil a taky mi připadá, že to pomalu a jistě vyšumí. Google málokterou vlastní službu nějak rozumně udrží... (YT, Android,.. není jejich vlastní) Ať se drží vyhledávače a Adwords a na ostatní ať nevyhazují prachy :D

albert666
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 18.12.2011
No problém je, že když vyšumí Google Plus, pravděpodobně to dost poškodí i Google samotný. Četl jsem o tom docela zajímavý článek, že už prostě nejde jen o souboj mezi sociálními sítěmi, ale o mnohem víc. Kdyžtak viz - http://www.ictmanazer.cz/2011/12/selhani-google-plus-ohrozuje-celou-budoucnost-googlu/
S pozdravem Albert Ryba - http://www.ictmanazer.cz/

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
albert666 píše:
No problém je, že když vyšumí Google Plus, pravděpodobně to dost poškodí i Google samotný. Četl jsem o tom docela zajímavý článek, že už prostě nejde jen o souboj mezi sociálními sítěmi, ale o mnohem víc. Kdyžtak viz - http://www.ictmanazer.cz/2011/12/selhani-google-plus-ohrozuje-celou-budoucnost-googlu/

Zrovna jsem na tento článek chtěl zalinkovat. Je velice zajímavý, jsem zvědav, jak to v budoucnu bude vypadat.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Spekulace:
"Už teď prý ovlivňuje pozice ve vyhledávači +1 o 20%.
Když to nepůjde po dobrém, tak Google pro firmy a zpravodajské servery propojí pořádně s Google Plus. Vyhrávat bude ten, kdo má víc +1ček a navštěvovanější Google Plus stránku."

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Drago píše:
Spekulace:
"Už teď prý ovlivňuje pozice ve vyhledávači +1 o 20%.
Když to nepůjde po dobrém, tak Google pro firmy a zpravodajské servery propojí pořádně s Google Plus. Vyhrávat bude ten, kdo má víc +1ček a navštěvovanější Google Plus stránku."


Nevztahuje se náhodou ovlivnění pozice v Googlu pouze pro přihlášené uživatele Googlu ?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Wladass píše:
Drago píše:
Spekulace:
"Už teď prý ovlivňuje pozice ve vyhledávači +1 o 20%.
Když to nepůjde po dobrém, tak Google pro firmy a zpravodajské servery propojí pořádně s Google Plus. Vyhrávat bude ten, kdo má víc +1ček a navštěvovanější Google Plus stránku."


Nevztahuje se náhodou ovlivnění pozice v Googlu pouze pro přihlášené uživatele Googlu ?


Iba prihlásený useri vidia rozdiel vo vyhľadávaní.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Též jsem si toho všiml a jako přihlášený to hází celkem rapidně jiné výsledky než nepřihlášený.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To je proto, že google přihlášeným řadí výsledky trochu jinak, je ovlivněn tím co nejčastěji vyhledáváš.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je mi to jasný, google nás špehuje celkem fest! :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
freez píše:
To je proto, že google přihlášeným řadí výsledky trochu jinak, je ovlivněn tím co nejčastěji vyhledáváš.


A také podle toho, čemu dali lidé z tvých okruhů plusko....Jinak G+ nepoužívám skoro vůbec. Myslím, že se to u nás zatím moc nechytlo.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se