Sociální sítě

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Neví někdo z vás, proč se jako administrator FB stránky nemohu podívat na všechny uživatele, co klikli na To se mi líbí?

V přehledu sice nějaké vidím, ale když jsem je počítal, tak počet neodpovídá číslu, které udává Facebook. A další, co mi přijde divné je, že někdy mi přijde email s oznámením, že ten a ten uživatel se stal fanouškem a někdy dle čísla přiskočí třeba dva, i tři a žádný email právě, ani záznam o těch nových.

Ještě dodám, že to nepotřebuji k ničemu zásadnímu, jen mě to zajímá, proč tomu tak je.

Předem mnohokrát děkuji za osvětu :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Podobný problém také řeším, protože potřebuji odstranit fanoušky, abych přejmenoval stránku. Na zahraničních fórech jsem našel informaci, že je viditelných pouze posledních 500 fanoušků, ale podle zkušeností za poslední týden to již neplatí. Z FB se stává asociální síť.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak počtem fanoušků to u mě rozhodně nebude, jelikož jich nemám ještě ani 100 :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Když klikneš na Nastavení -> Používat Facebook jako (tvoje stránka) -> Klikneš na notifikace přátel => Zobrazit vše

- mělo by vyskočit okno, kde můžeš vidět všechny lidi

Obrázek

Jiný řešení neznám. Pokud tam nevidíš všechny, možná to bude kvůli nastavení soukromí jednotlivých uživatelů.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Díky za pěkný návod ;-). Nevidím tedy v přehledu všechny fanoušky (asi jak píšeš jejich nastavení soukromí), ale ty, co se nedávno přidali a nejsou v přehledu to zobrazí u notifikace přátel. Nepotřebuji nikoho šmírovat, to ani nechci, jen mě vždy zajímá, kdo se nově přidal.

Problém byl také v tom, že jsem Facebook nikdy nepoužíval jménem stránky :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
opet resime podobne peripetie :D:D
ja jsem se k tomu zase dostal, kdyz pritelkyne zacla hazet nerva co se pridavaji na fan stranku holky :D:D tak jsem ji slibil ze ji dam taky spravce a ejhle - v seznamu see all jsem ji nemohl najit..je to temi nastavenimi soukromi jednotlivych uzivatelu - nesdili nic, pouze s prateli , proto to nastalo...

jako paradox k peclivosti me slecny , je dalsi poznatek ten, ze je aspon videt, jak bezpeci a dostupnost profilu na FB resi ostatnil idi , prakticky nijak :D protoze krome ni snad vsechny cleny mohu videt...je to docela mazec, cetl jsem totiz ze v dnesni dobe 90 procent personalistu sleduje socialni site uchazecu, apod...no a videt nejake lidi zblite s jointem za uchem s hlavou v narozeninovem dortu urcite takovym jedncum nepomuze.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
nooo nic ve zlym, to ja samozrejme taky, ale nemusis se s tim delit s lidma, ktere vubec neznas. tak jsem to myslel...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Koukám, že se téma nakonec ubralo naprosto jiným směrem :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se