Sociální sítě

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jelikož s tímto nemám vůbec žádnou zkušenost, tak jsem se chtěl zeptat, zda někdo z vás používá nějakou pomůcku, prográmek na hromadné publikování příspěvků na sociální sítě? Co by jste mi doporučili?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Adult
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 59
Registrace: 26.03.2012
Já mám program maximálně na hromadnou publikaci na phpBB 3 fóra, hromadná publikace, to myslíš jako např. Mám 10 fanpage a na každé chci hodit status ?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ne, myslím to tak, že mám jednu stránku na G+, jednu na Facebooku a jednu na Twitteru. Napíšu jeden příspěvek a chci ho hromadně jedním kliknutím odeslat na všechny tyto tři stránky. Něco málo jsem našel na internetu a jelikož se mi nechce každou věc zkoušet, tak proto se ptám tady, jestli s tím nemá někdo zkušenosti a případně mi poradil tu nej variantu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Lumia 800 to umí :-D Tu na to používám a spokojenost. Ale prográmek nevím. Myslím, že twitter nebo Fb, teď nevím který, to má přímo v sobě, že můžeš na druhou, ale jinak nevím. Kdysi mi kámoš říkal o nějakým doplňku do CHromu, ale již nevím co to bylo :(

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No pro někoho, kdo to moc neumí ano :-D

Ale již jsem to vyřešil, není to sice na jedno kliknutí, ale na tři a funguje to též. Jak se říká, kdo hledá najde ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
daj si spraviť vlastné riešenie, je to najdrahšia varianta ale zároveň aj najlepšia :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak zase až tak moc to nepotřebuji, abych si to nechával naprogramovat. Pro tu blbost, na co to chci použít by se mi to v životě nevyplatilo :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Hootsuite

Bacon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 52
Registrace: 17.04.2011
Ano, za mě také Hootsuite, perfektní při správě více účtů (i více lidmi).

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Štěpán L. píše:
Hootsuite


Díky za tip + ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se